dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anpi

  1. Dziennik Anpiego

    22 maja 2007

    Dzisiaj nie będę się chwalił postępami budowlanymi... bo ich mało :lol: tylko...

    zdjęcie mojego domu jest w ostatnim Muratorze (przy artykule o silikatach, polecam) 8) :P :wink:

    A przy okazji - o zaletach silikatów. Na zewnątrz od 2 dni mam 30 stopni, a w domu - 23 (o 1-2 stopnie więcej, niż przed upałami). Czyli klima działa :wink:
  2. Dziennik Anpiego

    17 maja 2007

    Wziąłem się wreszcie za poddasze. Zamontowałem ościeżnice drzwi do wszystkich pomieszczeń. Muszę jeszcze zaszpachlować trochę otwory, bo są za wysokie i listwy tego nie zakryją :-?

    Dzisiaj zdjęcia na specjalne zamówienie Lidex-a.
    Ogrodzenie, tym razem widok od strony domu:





  3. Dziennik Anpiego

    12 maja 2007

    Wielkimi postępami nie mogę się niestety pochwalić :-? poddasze nadal nie skończone, zamontowałem jedynie drzwi do garderoby, ale sypialnie jeszcze nie pomalowane i bez paneli. Jednak nie jest źle, powiem więcej - jest dobrze, tzn. jesteśmy zadowoleni. Były już 2 parapetówki, jedna taka ostra, że następnego dnia, w niedzielę, zastanawiałem się, czy jestem już na tamtym świecie, czy jeszcze na tym i bardzo dokładnie obejrzałem sobie wnętrze muszli ...
  4. Dziennik Anpiego

    17 kwietnia 2007

    Ptaszek nie wszystkim się spodobał :lol: więc dzisiaj będą fotki już bardziej domowe. W salonie mamy już stół, rozkładany aż do 3 metrów długości. Normalnie ma tylko niecałe 2 metry:



    I jeszcze kącik wypoczynkowo-telewizyjny: :lol:





    W tle widać zabawki ...
  5. Dziennik Anpiego

    15 kwietnia 2007

    Ponieważ jeszcze nie mam podbitki, między folią dachową a dachówką zagnieździły mi się szpaki. Pięknie śpiewają rano 8) Oto jeden z nich:

Strona 2 z 33