dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Proszę o kciuki... może w następnym tygodniu wejdą dekarze! Tfu tfu na psa urok...i odpukać w niemalowane!
  2. Claris i Luke budują Z28 GL2

    I jeszcze 1 zdjęcie co się nie zmieściło w poprzednim poście.
    Widok z salonu na korytarz, na tej ścianie, o którą oparta jest OSB będzie tv.
  3. Claris i Luke buduj? Z28 GL2

    Dziś będzie głównie fotkowo:
    1) Widok aktualny od frontu [na bałagan proszę nie zwracać uwagi :)]


    2) I widok od strony wykusza


    3) I od tyłu


    4) Wnętrza - nasza sypialnia, wejście na wprost prowadzi do małżeńskiej małej łazienki, po ...
  4. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Dziś ekipa skończyła układać membranę na dachu. Oczywiście zabrakło paru metrów i musiałam na szybko kombinować nową rolkę... Może [może...] w następnym tygodniu wejdą dekarze...
    A poza tym to architekt skończyła projekty łazienek - wyszły bosko! Jestem tak zadowolona, że rozważam zlecenie Pani jeszcze aranżacji salonu, tylko koszt boli trochę [zwłaszcza jak widać teraz jak kasa leci na prawo i lewo, a kolejna transza kredytu dopiero jak będzie skończony dach...].
  5. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Dach jest pechowy... najpierw pogoda uniemożliwiała dokończenie kominów i ocieplenia ścian szczytowych, a teraz, jak dekarz mógłby już wchodzić z ekipą, to się okazało, że mój wykonawca [z którym mam umowę] poprztykał się z szefem ekipy dekarskiej [podwykonawca] i nie mogą dojść do porozumienia... Efekt: nie mamy dachowców! Więźba stoi i czeka, dachówka w pełni zapłacona czeka, a wykonawcy nie ma :( A na dodatek czekają na montaż także okna - w magazynie przedstawiciela ...
Strona 1 z 12