dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    12.09.
    Dopiero teraz mamy inetrnet :cry: , ale co tam. Dom stoi!!! :) Teraz zaczyna się wykańczanie domu i .....nas :wink: Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła się wprowadzić. Glazura, tarakota kupiona, ale brak kasy, więc w tym roku prawdopodobnie nie położymy jej. Szkoda....Mąż położy podłogę, zrobi kuchnię i......wprowadzamy się. Wszystko w ciągu jednego sezonu!!! Czy to nie fajne? :P :wink:
  2. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    Album

    Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia, jak wygląda teraz moja działka. I mojego psa, którego niedawno kupiliśmy. Pies ma 10 mc. :roll:
  3. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    25.04

    Jesteśmy już zameldowani. Oficjalnie przestałam być mieszkanką W-wy :D Jakoś to do mnie nie dociera. Ale jest fajnie. Mamy juz fundamenty!!! Kiedy przyjechałam na działkę w piątek, oczom moim ukazało się......WIELKIE POBOJOWISKO. Ale takie pobojowisko może byc. :wink: Oby tylko pogoda dopisała. Ja mam juz dość tego zimna!!Ja chcę słońca, słońca i jeszcze raz słóńca. W tym tygodniu w sobotę wyprowadzamy sie. Nie wiem kiedy będę mogła cos napisać ...
  4. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    13.05

    Hura!!! będziemy zameldowani. Dzisiaj przywieziono na działkę:piach, stal, żwir. Jutro kręgi, cement. Doły "się kopią" pod rury do szamba i do ujęcia wodnego. Nareszcie coś się dzieje! Tylkko jak ta moja działka wygląda?? :roll:
  5. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    10.05

    Chyba dostaniemy zezwolenie na budowę, pomimo, że nie ma jeszcze planów :P . Właściwie kończymy juz załatwianie tych wszystkich formalności. Mam nadziję, że od początków czerwca zacznie się coś dziać. Już nie moge się doczekać. Do obecnej chwili wydaliśmy około 30.000 zł (bloczki, cement, żwir, stal, okna, wełna, steropian, piec....i chyba nic więcej). Zostały nam jeszcze bloczki na ściany działowe, wieźba, pokrycie dachu, zasobnik do wody i....to ...
Strona 1 z 4