dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

1. Wielka ucieczka Sary - dziennik

04.05.

Ale dawno mnie tu nie było. Powoli zaczyna mi się wszystko układać. Mieszkanie dla córki znalezione. Kupilismy pustaki, piach, żwir, cement, okna i piec. Czekamy na mapke od geodety. Potem tylko złożenie papierów do urzędu gminy i ......czekanie na zezwolenie. Aha i jeszcze adaptacja projektu do zabudowy :evil: :roll: zupełnie nie wiem po co (opróćz oczywiście wyciągnięcia kasy). Mapkę mąż ma odebrać jutro i jutro tez pojawi się w Gminie. Zobaczymy ...
  2. Wielka ucieczka Sary - dziennik

18.04

W sobotę dostalismy projekt. Ale tego jest! :wink: We wtorek mąż jedzie na działkę i będzie załatwiał wszystkie sprawy papierkowe. A potem to już tylko budowa 8) W tej chwili są kłopoty z najprostszym materiałem budowlanym. Ale my to przeczekamy. Zaczniemy kupować odwrotnie niz wszyscy.......dopiero po 1 maja :wink:
  3. Wielka ucieczka Sary - dziennik

15.04

Mieszkanie sprzedane :D :roll: Projekt zamówiony. Zdecydowalismy się na LMB 25 z pracowni Lipińskich. Szukamy mieszkania dla córki (kawalerki do wynajęcia). Nie jest to takie proste, jak nam się wydawało. Chyba, że ktos ma dużo kasy, to nie problemu. Pod koniec maja wyprowadzamy się na działkę. Czy będzicie trzymać kciuki, żebysmy zdążyli przed zimą?? Niestety na działce nie będę miała szybko internetu. Nawet nie będę mogła się wyżalić ...
  4. Wielka ucieczka Sary - dziennik

09.04

Dawno nie pisałam, ale nic sie nie działo. Dopiero parę dni temu. Znalazł się kupiec na nasze mieszkanie. Podpisałiśmy umowę przedwstępną. Kasa popłynęła do spóldzielni. We wtorek ide podpisac umowę, a w piatek prawdopodobnie ostateczna umowa. Czeka nas jeszcze przeprowadzka (cieszę się i jednocześnie jestem przerażona). Przez tyle lat nagromadziło się w domu tyyyyyyyyle rzeczy i wszystkie są potrzebne :wink: Wyprowadzamy sie dopiero po maturach, więc ...
  5. Wielka ucieczka Sary - dziennik

16.03

Wczoraj wzięłam dzień wolny i pojechaliśmy z mężem na naszą działkę, żeby umówić murarza. Murarz zgodził się postawić nam dom za 8.000 zł. Chyba chce mało? Zorientowalismy sie ile weźmie firma za podłączenie c.u.w z materiałem, piecem, grzejnikami i za robociznę (6.000). Nie wiem dużo to czy mało? Dekarz za dach chce 10.000zl (wielkość dachu około 200m2). Taka cena wyszła nam z kosztorysów internetowych.
    Zwiedzanie chyba się skończyło ...
Strona 2 z 4