dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sara

  1. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    14.02

    Gdzies zginęło mi zdjęcie z albumu :cry: ..ale to nic. Niestety zwiedzanie ciągle trwa. Jednak ma to swoje zalety. Ciągle przeglądamy różne projekty. Ostatnio wpadł nam w oko projekt LMB 27 pracowni Lipińskich. Nie wiem czy w końcu on nie wygra. :wink: Jutro jedziemy do hurtowni, żeby dać im zestawienie materiału do wyceny. Wtedy zobaczymy czy nie porywamy się z motyką na słońce :roll: Na wybudowanie domu musi nam wystarczyć 100.000 zł. Wiem niektórzy ...
  2. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    Taki mamy plan na parter. Troche denerwuja mnie drzwi z pomieszczenia gosp. Nie bardzo wiem jak to rozwiazać, żeby zmniejszyć ilość drzwi w garażu. Może cos poradzicie?



    A zwiedzający ciągle przychodzą..... :roll:
  3. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    06.03

    Wczoraj były kolejne osoby, żeby obejrzeć nasze mieszkanie. Zaczynam się czuć..... co najmniej dziwnie. No ale cóż..inaczej się nie da. W międzyczasie ciagle wracamy z mężem do naszego projektu i przerabiamy go zgodnie z naszymi potrzebami. Zdecydowalismy się na zbudowanie domu ze ścian jednowarstwowych z betonu komórkowego 36cm lub 42 cm. Dach pokryjemy blachodachówką (będzie taniej), chociaż ja bym wolała gontem bitumicznym. Troche obawiam się halasu przy ...
  4. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    02.03

    Dzisiaj była kolejna osoba, zeby obejrzeć mieszkanie. Nie lubię stanu oczekiwania. Strasznie mnie to wytrąca. Chociaż mamy wybrany projekt, nadal jednak przeszukujemy sieć. Może znajdziemy cos ładniejszego, lub bardziej odpowiadającego naszym wymaganiom?
    Napisalismy do biura architektów, żeby przysłali nam zestawienie materiałów. Przysłali, rzeczywiscie następnego dnia.... ale zeskanowane wogóle nie do odczytania!! :roll: :evil: Jednak muszę przyznać, ...
  5. Wielka ucieczka Sary - dziennik

    29.02

    A to część działki, na której stanie nasz DOM



    Dom mamy zamiar postawić bardziej w lesie. Właściwie na granicy działki i lasu
Strona 3 z 4