dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

1. Wielka ucieczka Sary - dziennik

26.02.

Dzisiaj przychodzi rzeczoznawca, żeby wycenic nasze mieszkanie. Jutro wszystko sie roztrzygnie; czy budujemy dom murowany czy zamówimy stolarza do zrobienia małego domku drewnianego (ten byłby tylko na lato) :cry: Jesli w gre wejdzie ta druga opcja to będzie......koniec mojego dziennika :cry:
  2. Wielka ucieczka Sary - dziennik

25.02

Zapomniałam wczoraj napisac, że załatwilismy telefon narazie na działkę, a potem do naszego DOMKU. Przeżyłam szok, bo potrzebny był tylko akt własnosci działki. Żadnych innych dokumentów ani zaswiadczeń :roll:

Dzisiaj przychodza pierwsi potencjalni klienci. Ciekawe co z tego wyjdzie.

W gminie nie chcą nas zameldować tymczasowo. Możemy to zrobic dopiero jak budynek będzie odebrany. Co mam zrobić?? Cały rok bez meldunku? Nawet ...
  3. Wielka ucieczka Sary - dziennik

24.02.04

No tak... decyzja podjęta. Nerwy napięte do ostatnich granic. Budujemy się. Wczoraj byliśmy w urzędach. Wiemy co załatwić do pozwolenia na budowę. Wszyscy chętni do pomocy. Jest tylko jeden kołpot.....Pan Minister nie podpisał zagospodarowania przestrzennego :evil: . O takim drobiazgu "zapomniał". Gmina nie wydaje zezwoleń na budowę nikomu. Ale podobno zanim zaczniemy budowę (a chcemy około czerwca) zagospodarowanie przestrzenne będzie ...
Strona 4 z 4