dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jasabar

  1. dziennik budowy - Alabaster

    Dzięki. Fajnie, że tak podoba Wam się Wasz przyszły dom :wink: . Nam też od "pierwszego wejrzenia" ten projekt przypadł do gustu. Jeśli będziecie mieć pytania, to możecie pisać na P.W. wyświetlające się pod każdym moim postem
    Życzę rychłego rozpoczęcia prac :D
  2. dziennik budowy - Alabaster

    Prace kamieniarskie wreszcie zostały zakończone, ale fotki muszę dopiero porobić.
    Mogę za to pokazać grill, który powstał we wnęce domu. Jest inny niż w projekcie.
    Etap 1 - wymurowanie



    Etap 2 - podłączenie do komina



    ...
  3. dziennik budowy - Alabaster

    Ostatnio wklejam tylko fotki, ale postanowiłam wziąść się w garść i napisać trochę do mojego dziennika - miesięcznika.

    Układanie piaskowca do bardzo żmudna praca - teraz wiemy dlaczego to taki drogi interes. Mój mąż robi to na raty tzn. wygląda to tak, że chętnie robi wszystko inne, byle nie układać piaskowca :lol: Na dodatek rozpoczął się sezon serfingowy i kiedy tylko listki na drzewach zaczynają się poruszać zaczyna wzywać go woda :lol:
    Z serii ...
  4. dziennik budowy - Alabaster

    No cóż z dziennika najpierw zrobił się miesięcznik, a teraz już dwumiesięcznik :wink: , no ale nie ma już tylu ciekawych postępów co kiedyś.

    Wejście do garderoby w pokoju córci zostało wykończone.






    A tutaj pokój synusia. ...
  5. dziennik budowy - Alabaster

    Schody z balustradami mamy gotowe !!!
    Ostatnią rzeczą było owinięcie słupa sznurem, które trwało dwie godziny :oops:



    Nie wiem, tylko czy słup przyciemnić lakierem, czy może potraktować go bejcą i zrobić ciemno brązowy? Co sądzicie :-? ?
    ...
Strona 1 z 13