dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wombaty2

 1. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

  Już 2 miesiące mieszkamy w naszym domku. Jest super.
  d miesiąca już tak zupełnie legalnie, choć jeszcze nie mamy adresu, a co za tym idzie możliwości zameldowania. Ale to drobnostka :-)
  Od 2 tygodni zamieszkuje z nami mała kotka Franca :-) oj, niezła z niej franca :-)

  Tempo prac spadło do 0. Po tym nawale załatwiania i organizowania nadszedł czas odprężenia. Byle nie na długo, bo jeszcze sporo do zrobienia :-)
  Ale jak to bywa w domku, tu nigdy ...
 2. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

  Oprócz piekarnika i zmywarki wszystkie niezbędne sprzęty AGD już zakupiliśmy. Na razie płyta i zlew będą montowane w stołach :-) Na meble trzeba będzie jeszcze poczekać.
  Urlopu na razie nie mamy, a przydałby się. Rośliny kiełkują w domu, brakuje czasu je przesadzić do ogrodu. Miejmy nadzieję, że zdążymy je w tę wiosnę przeflancować :-)
 3. Wombaty2 buduj? Zgrabny z przedsionkiem :-)

  Cytat Napisał zibi20071963
  Gratuluję wytrwałości i uporu. My też budujemy zgrabnego z przedsionkiem ale w górach w okolicach Nowego Sącza. Czy zamieściliście gdzieś zdjęcia waszego wymarzonego Zgrabnego? Jesteśmy z żoną bardzo ciekawi jak prezentuje się już "gotowy" Zgrabny.
  pozdrawiamy
  Zbyszej i Gosia
  Witamy,
  Ostatnio mniej zdjęciujemy wnętrze domu, bo niewiele się zmienia. Jeszcze nie zasiedliliśmy Zgrabnego, ale zrobiły to za nas zaprzyjaźniona para kopciuszków i nowa ...
 4. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

  Lodówka i pralka zamówione. Niestety z płytą gazową gorzej Wypatrzyliśmy sobie taki model, ze trudno go zdobyć. Nawet w sklepach internetowych :-)
 5. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

  Ten weekend upłynął na sprzątaniu i poszukiwaniu sprzętów AGD. Niby tego tyle jest na rynku, ale jeśli w grę wchodzi funkcjonalność i cena, to jakoś wybór maleje :-)
Strona 1 z 17