dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Isia1972

1. Z-12 domek Isi z Dobiesza

Niestety zapomniałam uzupełniać dziennik.Postaram się poprawić. Idzie powoli ale do przodu. Obecnie budowany jest piec przez Zduna z Głogowa i e-domek kończy w środku. Podobno za ok. 2 tygodnie będzie widać koniec zobaczymy. Oto parę zdjęć z lipca sierpnia i wrzesnia. Miłego ogladania :D

...
  2. Z-12 domek Isi z Dobiesza

Centrum Ogrodzeń wypatrzyłam na allegro : kupiłam od nich bramę (4m) + furtka (1m) za 1590 PLN , słupki, podmurówka prefabrykowana, linka ....+ robocizna firmy współpracujące z Centrum Ogrodzeń (Pan Adam) Siatkę miałam swoją (nie najlepszej jakości ale za to za niewielkie pieniądze) - kiedys może ją wymienię, jak się wzbogacę na przykład na złotą lub platynową :lol:

Inwestycja w ogrodzenie:
    1590 PLN brama,
    1100 PLN siatka kupiona dawno ...
  3. Z-12 domek Isi z Dobiesza

Współpraca z e-domkiem jak do dzis układa się dobrze, oby nie zapeszyć :lol:

Trochę mam zaległości ale już wrzucam zdjęcia :

MAJ 2008

...
  4. Z-12 domek Isi z Dobiesza

Idziemy dalej z dachem. teraz widzę że zamknięcie strychu to byłby grzech. Może wysupłam jeszcze kilka groszy na ocieplenie dachu i może wstepne wykończenie. Jak narazie jestem zadowolona z postepu prac - mam nadzieje, że e-domek dalej będzie się wywiązywał. Nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca. :)

zdjęcia z II połowy kwietnia

...
  5. Z-12 domek Isi z Dobiesza

Teraz przyszedł czas na dach, rozpoczęcie prac 14/04/2008:

Zdjęcia z 15/04/2008 :D :

:wink:
Strona 2 z 6