dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Isia1972

  1. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Spotkanie się odbyło, jak zawsze miły kontakt z Panem Piotrem S. Wycena bardziej wiążąca w środę. tak jak sie obawiałam powiekszenie domu o 17 mKw stanowczo powiększa koszt budowy wię teraz będe musiał to odkręcić pozostawiając dom takim jakim był przed adaptacją :wink:
    No cóż skoro mnie nie stać to trzeba zmniejszyc do wymiarów na jakie mnie będzie stać. Oczywiście gdybym słuchała się siebie to bym nic nie zmieniała ale posłuchałam się mądrzejszych :evil: ...
  2. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Może uda się dogadać z e-domkiem w sprawie budowy tego mojego małego domku. Jutro spotkanko. Mam nadzieje, że będzie mnie na nich stać. Ciągle ta kasa :lol:
    Moi przyjaciele kupili w Dobieszu działkę i jestem przeszczęśliwa - nie ma to jak miec przyjaciół blisko :)
  3. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    Mój obiecany generalny wykonawca niestety odpadł :evil: -więc szukam dalej. Mam nadzieje, że znajdę jakąś dobrą firmę. Niestety musze szukać kogoś od "0" aż do stanu tzw. developerskiego. Jesli nie znajdę kogoś na moją miare finansową to będę musiała zmniejszyć dom o tyle o ile go powiększyłam przy adaptacji projektu (garaz i kotłownie) - mój wykonawca mówił żeby spokojnie powiększać bo się wyrobimy finansowo. Teraz jak muszę szukać nowego g. wykonawcy ...
  4. Z-12 domek Isi z Dobiesza

    No to zaczynamy. Isia z Dobiesza (juz niedługo): lat troche ponad 30, rozwódka z córą (13 lat), 3 psy, kot, rybki w akwarium. Aby w tym dziwnym stadzie działo się dobrze i wygodnie postanowiłam przenieść z 48 m w bloku do domku 70 + 17 pod Warszawą. Zakup ziemi w Dobieszu (1026 mKw) był przypadkowy aczkolwiek okazał się jak wygrana w małego totka (podobno super cena). Pomyslałam dobry znak. Idziemy dalej.
    Wybór projektu - długo trwało ale znalazłam coś co mi odpowiada w 100 % ( Z-12 ...
Strona 6 z 6