dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Lopesjus
    @jagoda, problem chyba leży po Twojej stronie.
  2. Avatar jagodalodz
    Cytat Napisał Lopesjus
    Linki poprawione. Najwyraźniej nie umiem udostępnić zdjęć z Google Photos....

    Nadal nic nie mozna zobaczyc
  3. Avatar Lopesjus
    Cytat Napisał jagodalodz
    Chętnie obejrzę ale chyba zdjęcia się nie załadowały
    Linki poprawione. Najwyraźniej nie umiem udostępnić zdjęć z Google Photos....
  4. Avatar jagodalodz
    Chętnie obejrzę ale chyba zdjęcia się nie załadowały
  5. Avatar effa_s
    super!
  6. Avatar Lopesjus
    Cytat Napisał dziub
    ogród rewelacja.
    widzę, że zostawiliście podkłady kolejowe w ogrodzie. O ile dobrze pamiętam była szersza dyskusja na ten temat. Robiliście coś z nimi? Zabezpieczaliście jakoś?
    Rzeczywiście, była dość ognista dyskusja http://forum.muratordom.pl/showthrea...=podk%C5%82ady

    Mogę potwierdzić, że w miejscu, w którym składowałem podkłady przez ok 2 miesiące, od dwóch lat wyrastają jedynie niektóre chwasty. Nie robię z tego tragedii, w tym miejscu i tak planowałem wymianę gleby.
    Nawet w najbardziej upalne dni nie mamy problemu z zapachem. Planowałem wcześniej imitacje betonowe, ale dostępne długości nie pozwalały na realizację zamierzenia (duża różnica wysokości i mała odległość od granicy)


    Na tym zdjęciu widać, że wkrótce przewieszające się iglaki zasłonią podkłady. Jest to strona wschodnia, przed słońcem już teraz chroni je szpaler żywotników i berberysów. Nie mam też problemów z roślinami, które nie występowałyby przed wprowadzeniem podkładów. Od początków ogrodu mamy problemy z wertycyliozą, nie ma to jednak nic wspólnego z podkładami.

    A tak ta częśc wyglądała 4 lata temu:
  7. Avatar dziub
    ogród rewelacja.
    widzę, że zostawiliście podkłady kolejowe w ogrodzie. O ile dobrze pamiętam była szersza dyskusja na ten temat. Robiliście coś z nimi? Zabezpieczaliście jakoś?
  8. Avatar ann_a
    pięknie!
  9. Avatar effa_s
    ale śliczny ogród!
  10. Avatar jarecki1106
    Śliczny ogród, miło popatrzeć jak się rozrasta. Gratuluję pomysłu
  11. Avatar Asia az
    Piekny ogrod, az milo popatrzec.
    U mnie na razie jak na zdjeciu sprzed 2 lat, ale czekam z niecierpliwoscia na efekty jak u Was obecnie.
  12. Avatar Lopesjus
    Cytat Napisał sitoo
    Witaj, Co to za żyrandol? Również mam antresolę nd salonem i nie mogę znaleźć tak długiego zwisu. Będę wdzięczna za informację

    Lampa nazywa się MEDUZA, kupiona 6 lat temu na planetadesign.pl
    Obecnie nie ma jej w ofercie
  13. Avatar sitoo
    Witaj, Co to za żyrandol? Również mam antresolę nd salonem i nie mogę znaleźć tak długiego zwisu. Będę wdzięczna za informację
  14. Avatar Asia az
    Taras jest piekny, ogrod rowniez. Gratuluje !!!
  15. Avatar Lopesjus
    ok 3500zł.
  16. Avatar agnieszka200
    taras piękny! czy możesz napisać jaki były koszty w przybliżeniu?
  17. Avatar menolka
    Cudny, też mi się taki marzy... No i ten widok
  18. Avatar poeta81
    Mam problem. Paliłem 3 dni temu w kominku i od wczoraj z kominka unosi się śmierdzący zapach... Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło. Co może być problemem i jak na to zaradzić?
  19. Avatar Lopesjus
    Błagam...

    spora dyskusja (z moim udziałem) w linku poniżej
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...38#post5970338

    Poza tym, osoby które:
    - piją alkohol
    - palą papierosy
    - spalają benzynę (np. kosiarką)
    - na każdą plamkę na liściu i robaczka w ogrodzie kupują litr chemikaliów
    proszone są o niekomentowanie "szkodliwości" podkładów kolejowych. Nie zrobiłem z nich piaskownicy, warzywnika i nie eksponuję ich na słońce.
    Uff....
  20. Avatar marmur7
    Warto przeczytać, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci.
    http://www.akademiaodpadowa.pl/227,a...nego-z-eks.htm
Strona 1 z 4