dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

YreQ

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Nie żeby zupełnie nic, powoli ....no ale jednak do przodu.... trwa wykańczanie mojego domu z wykańczniem inwestorów jednak wciąż w parze idącym :roll: :wink:
    Pan M w zasadzie skończył regipsy co wygląda m.in. tak:

    - ja tylko sobie wymyśliłam dwie drobnostki dodatkowo, podpierdółki tzw. które w między czasie naszego niedoczasu wyszły. We wtorek rozliczonko.
    Pan D :roll: działa z płytkami - ...
  2. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    I słów kilka wróbla ćwirka ...... lub o czym szumią wierzby ...lub o co Zosia nie spytała a wiedzieć chciała........... :D

    Tydzień temu miałam drugi " obmiar" schodów do wyceny.....u stolarza, z którym rozmawiałam w zeszłym roku - cena wówczas wynosiła ...wstępnie 8 klocków. Drugi, bo stolarz "parapetowy" miesiąc temu pomierzył ale ceny nie zapodał. Inwestorak pogonił mu kota i dziś wycena była - kto zgadnie jaka ?
    A taka - 12 600 ...
  3. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    Zwyczajny Tieng Ciong Ciung :lol:
    [URL=http://imageshack.us][/URL

    I konkursowe żywice żywcem za to bez żywca mnie jako żywo wykańczające ...... czyli dylematy nierozstrzygnięte:





    ...
  4. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Przód do delikatnego wykończenia - ale już otynkowany:

    ( głowice będą w kolorze boni ale kolumny :roll: no cóż tynkiem zaciągnąć się ponoć nie da, bo półokrągłej packi nie ma - to cytat 8); rozglądam się za żywicą ale nie ma w identycznym kolorze elewacji tylko zbliżonym.........no chyba, że brązowe jak okna zrobimy :o .....albo zwyczajowo....szpachlowanko i malowanko.....tylko, że farby mi ...
  5. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Puk, puk ...................... nieśmiało ze stron dalekich pukam. 8)

    Elewacja skończona - tzn. bez balkonów -bo czekają na opierzenie a ono na zakupienie a zakup na naprawę auta czekał.....więc kolejka długa się zrobiła i komuną nam trąciła ze złośliwością rzeczy martwych w parze idąc.

    Kolumny też nagie stoją ....... w kolejce rzecz jasna - no prawie tej samej 8)

    Powolutku dom jednak azyl mój przypomina bo i podbitka się skończyła ...
Strona 11 z 42