dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

YreQ

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Struktury się kładą w kuchni - tradycyjnie tymi rencami....ale pretensji do nikogo nie mam.
    Alarm dozbrojony kompletnie - czyli dozbrojony czujkami.
    Folie z podłóg nie są jeszcze zdjęte (tzn. tylko są zdejmowane przy ich wymianie na nowe :x ) - co wkurza strasznie.
    W powietrzu pyli i kurzy nadal - kiedy to się skończy?

    A w tygodniu:
    Przyjechali Panowie od gazu i ....guzik zrobili, w pomiarach wyszła im nieszczelność instalacji :x Pochodzili ...
  2. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    Ciężko idzie mi realizowanie ...jakiś planów bzdurnie przeze mnie wymyślonych :roll:
    Zatem:
    - stolarz nie przyjechał, wysłał pracownika z fakturą i pozostałymi rzeczami - czyli bardzo dobrymi chęciami poprawienia ostatniego stopnia schodów (poprawione), z półką i szafką do wc - jestem generalnie baaardzo zadowolona z efektów - kibelek powoli staje się odpicowany, bo nawet tato zawisił wieszak na ręczniki i na papier toaletowy - wybór koloru 8) pozostawiłam inwestorkowi ...
  3. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

  4. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Generalnie TVN potęgą jest więc może by do nich uderzyć z "dobrym tematem " na reportaż ?

    No ale ....
    Ta Pani co to w głębokim poważaniu nas ma i robi dokładnie wszystko abyśmy tej pieprzonej kanalizacji nie mieli - po tym jak projekty od 2 tygodni leżały u niej do wyceny - tym razem samego przyłącza - NIE SKUMAŁA O CO CHODZI. Inwstorek dał jej nieumówiony tydzień ... na zrozumienie.....(chryste widzisz i nie grzmisz ) - dzwoni - a ona, że " nie może podać ...
  5. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Czas dalej leci, co widać generalnie wszędzie, niestety tym w ZGK jakby się zatrzymał :evil: i w średniowieczu żyją i ludzi głęboko w ....siedzeniu ( będę kulturalna, będę kulturalna jak nie wiem co :evil: ) mają. Na samą myśl o tym burdelu ( upsssss miałam być miła i kulturalna) niedobrze mi się robi, generalnie mam odruch wymiotny NA biurokratyczne podejście do ludzi i ich problemów, zatem dzisiejszą rozmowę inwestorka z paniusią z Zgk opiszę jak haftowanie mi przejdzie. ...
Strona 3 z 42