dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

celt

  1. Jak Marta i Blazej dom budowali

    3D bedzie jednak w przyszlym tygodniu. No trudno ale wiemy, że nasz arch. wnętrz lubi rzeczy dopieszczać więc nie naciskamy :)
    Tymczasem w domu buduja się ściany poddasza i schody. Za tydzień więżba a potem to już tylko pokrycie dachu. Swoją drogą nie wiem jak dekarze mogą pracować w taką pogodę.

    Muszę na działkę w weekend skoczyć i zabezpieczyć jakoś kran z wodą bo w nocy już mróz a i w dzień za ciepło nie jest. Jakaś skrzyneczka z watą/styropianem ...
  2. Jak Marta i Blazej dom budowali

    No to mamy strop zalany. Teraz jeden pan bedzie dlubal schod yw srodku. POtem tylko scianki na poddaszu i normalnie za 2 tygodnie wchodza ciesle :)

    A w miedzyczasie mam duza nadzieje ,ze spotkamy sie z Joanna obejrzec wizualizacje 3d naszego parteru :)) Nie mozemy sie z Marta doczekac.
  3. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Dalej nie wiadomo co z dachem aczkolwiek sa spore szanse, ze powstanie w tym roku jeszcze.

    Zapraszam do galerii zdjec
    Zdjęcia z budowy
  4. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Na nic nie mam czasu :(
    Sciany juz dawno ruszyly i sie wlasnie wybudowały. Działowe też :)
    Po drodze okazało się, że chyba dachu nie zrobimy w tym roku no ale potem zonka zadziałała i okazało się, że jej kolega z prcy a właściwie jego ojciec jest dekarzem. Pozostało tylko znależć cieślę i wio. Jeszcze nie wiem co z cieslami ale jestem dobrej mysli i wierzę, że plan na rok 2007 zostanie zrealizowany.
  5. Jak Marta i Blazej dom budowali

Strona 11 z 16