dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

celt

  1. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Zanim oczywiście oboje podjęliśmy decyzję o budowie domu decyzja ta została podjęta przez małżonkę, kóra mnie skutecznie (jak widać) urabiała. Urabianie było całkiem przyjemne :lol: 8)

    Zaczęliśmy szukać działki - wiadomo gratka itp plus objazdówka okolic Poznania. Pierwotnie myśleliśmy o Kamionkach, potem o Pokrzywnie, Tulcach aż trafiliśmy do Kruszewni. Niedaleko od Zalasewa. Jak tam trafiliśmy to już było wiadomo, że bierzemy tę działkę.
    ...
  2. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Zanim siegne pamiecia nieco wstecz to musze sie podzielic zlymi wiadomosciami jakie wczoraj do mnie dotarly. Otoz uzytkownik forum Be & eR uswiadomil mnie, ze projekt ktory sobie wybralismy ma sporo wad :( Skrupulatnie mi je wyliczyl za co serdecznie mu dziekuje.

    Napisalem do biura Lipińskich czy sa juz poprawione. Ciekawe co odpisza. Troche bylem zaskoczony tymi bledami bo jakos tak wiekszosc pozytywnie sie o tym biurze projektowym wypowiadala.

    Teraz z innej beczki. ...
  3. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Episode I - Poczatek
    Nie wiem czy to bedzie dziennik. Pewnie nie. Ale pomyslalem ,ze fajnie bedzie kiedys zerknac tutaj i przypomniec sobie jak to sie budowalo.
    Tak sobie mysle czy nie za wczesnie ten dziennik (umowmy sie, ze taka nazwe jednak przyjme) zakladam. Wszak do budowy jeszce daleko. No, ale jej powiew juz czuc.
    Na poczatek- kto buduje: Blazej. Marta i Julia..no i jeszczenasz kot Freja i Marty Mama (zdjecia brak) zwana przeze mnie tesciowa.
    ...
Strona 16 z 16