dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ez

  1. DZIENNIK ŻONY "MURARZA Z DOSKOKU"

    Warczymy od dwóch dni, zgłosiliśmy przyłącze wodociągowe z zamiaremn podłączenia w następny poniedziałek, a tu ... musimy czekać 30 dni.

    A Mąż na szkolenie na tydzień nad morze jedzie więc budowa leży jak wyrzut sumienia
  2. DZIENNIK ŻONY "MURARZA Z DOSKOKU"

    Przywieźli pierwszą partię bloczków fundamentowych (rabat 12%) wyglądaja nieźle. Można byłoby murować, ale... nadal nie mamy wody i prądu. Pani od wody coś się nie spieszy mój mąż odlicza już karne odsetki, nie chcę być przy tym jak będzie jej płacił.
    Co do prądu to termin mija w następnym tygodniu, obaczymy...

    No wiem, można pożyczyć od sąsiada, ale mój mąż jakiś taki samodzielny i wolałby być samowystarczalny.

    Na razie kopie ...
  3. DZIENNIK ?ONY "MURARZA Z DOSKOKU"

    A teraz dom...

    Wracamy z pracy, niania kochana obiad ugotowany, jemy. Obowiązkowy teleexpress i sport i mąż rusza. Ja też na piaskownicę do ludzi, pogadac o pierdołach. Wracamy z Asią bawimy się, jemy. Asia do baji ja do domowych obowiązków.

    Słyszę krzyk Asi tata i wielkie powitanie tulackie. Najmilsza chwila dnia, krzyki radości, strzępy rozmów i juz 22.00. Powoli wyciszamy się. Zasypia Asia z tatą, ja wlekę się o 23.30 do łóżka. Czekamy na rodzinną ...
  4. DZIENNIK ŻONY "MURARZA Z DOSKOKU"

    Teraz z innej beczki....

    Szukamy speca, co nam prąd podłączy, skrzynkę mamy. Jej ... katastrofa. Znajomy, który niby ma uprawnienia nie ma uprawnień do pomiaru, jesteśmy w punkcie wyjścia. W końcu znajdujemy i nadal czekamy

    To samo projekt wody miał byc tydzień temu do dzisiaj nie ma. Mój mąż kręci z niedowierzaniem głową, ze ludzie tak pracy i pieniędzy nie szanują. Jeszcze 2 dni i pogoni babę coś czuję...

    Niespodziewanie radosna ...
  5. DZIENNIK ŻONY "MURARZA Z DOSKOKU"

    Zaczęło się kopanie dziury
    1. Przyjechał fachowiec i kopie, kopie i coraz bardziej się wkopuje ale nie w fundamenty tylko w ziemię sic! Panie przyjade jak będzie bardziej sucho. Mamy czas

    2. Minął jakiś czas niestety deszczowy, mamy na działce teraz basen piękny, ale coś nas nie cieszy ten niespodziewany nabytek

    3. Uff podeschło trochę przyjeżdża gość z koparą (inny bo poprzedni ma robotę) i wgryza się. Mąż plotkuje z sąsiadem-gadułą, ...
Strona 1 z 2