dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mieczotronix

  1. Kk+ak

    No nie mogę! Nie wierzę w swoje szczęście!
    Dziś znienacka założyli mi telefon! Czyli mogę już pracować w nowym domu, a co za tym idzie ,ogę już zacząć sprzedawać mieszkanie i myśleć o przeprowadzce. Przeprowadzka będzie fizycznie możliwa już za 2 tygodnie (po polakierowaniu parkietów na górze i zakupie łoża małż.).

    Sporo udało się zrobić przez ten miesiąc. Zrobiliśmy, tfu zrobili nam, a my zleciliśmy: te 2 parapety, 80% parkietów, grzejniki, ...
  2. Kk+ak

    do koloru to już się dawno przyzwyczaiłem
    drzwi wejściowe do domu, które załatwiałem od 28 kwietnia wreszcie mam od 21 września. Nieźle. Nieźle. Te którem mam teraz to są trzecie. Wszystkie były robione na zamówienie, na wymiar, ale pierwsze nie pasowały (!), drugie stolarz się rypnął i zrobił otwierane niewte mańke, więc ostatecznie mam 3-cie.
    Mam już w domu konstrukcję schodów, kafelki na paterze (wróbelki na płocie), jest kominek, prawie że mam kuchnię, ...
  3. Kk+ak

    no i pozatym
    - dom pomalowany na kolor "no nie wiem, no nie wiem"
    - ogrodzony - można zaczynać równanie i zagospodarowywanie terenu

    stolarz umówiony, schody tuż tuż, a potem już tylko podłogi (płytki + klepka), kuchnia, kominek, drzwi, elektriczka i możemy się przeprowadzać!
    Boże Narodzenie spędzimy już raczej w nowym domu!
    jeny! jeny! we łbie mi się to nie mieści
  4. Kk+ak

    Hura, Hura, będziemy mieli telefon!

    Pół roku temu zwróciłem się do Netii, wnioskując, że skoro mam ich studzienkę tuż przy swoim domu, to niechybnie tylko czekają, żeby mi założyć telefon i internet. Jakież było moje zdziwienie, gdy na swój wniosek o przyłączenie otrzymałem odpowiedź odmowną. Wytłumaczenie było takie, że nie ma wolnych numerów, par, czy czegoś tam, że nie przewidzieli że się tak teren zabuduje (a to dobre!), że im teraz się nie opłaca ...
  5. Kk+ak

    kurdefelans!
    Wczoraj strzeliła mi rocznica od rozpoczęcia budowy
    Dokładnie rok i jeden dzień temu, czyli 4 lipca 2003 roku dokonałem zakupu tablicy informacyjnej za 35 złotych - pierwszego zakupu budowlanego.
    Od tamtej pory stałem się lżejszy o 298.740,08 zł.
    W zasadzie, to na upartego mógłbym już zamieszkać, ale chcę jak najwięcej zrobić przed przeprowadzką, bo jak wiadomo, potem się nie chce.
    Do zrobienia pozostało mi:
    WEWNĄCZ ...
Strona 2 z 6