dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mieczotronix

  1. Kk+ak

    odkurzę trochę dziennik, z którym się rozstałem na początku moich dołujących perypetii z dachem. Opiszę coś tak trochę off-topic. A było to tak:

    Ostatnio dla rozrywki postanowiłem popracować trochę fizycznie na działce.
    Udałem się do supersamu budowlanego, gdzie po chwili zadumy nad półką z promocjami wybrałem śliczne zielone zamszowe rękawice robocze ( produkowane zapewne przez śliczne Chinki z nie tak już ślicznych obozów pracy przymusowej) oraz ...
  2. Kk+ak

    5 października
    Więźba stoi!



    ... prawie cała. Jeszcze został wiązarekl do postawienia na garażu, bo na razie stoi tam rusztowanie.
  3. Kk+ak

    1 października
    No i co? Dzisiaj mieli zacząć stawiać więźbę, ale nie zaczęli. Okazało się, że ładunek za duży żeby z nim w dzień jechać i miśkom się w oczy rzucać. Po nocy mają się zakraść i jutro z rana zacząć.
    Tymczasem dom się rozrósł strasznie.

    W paru miejscach zaczął już obrastać swoją skórką z klinkieru.

    Ach jaki będzie śliczny! ...
  4. Kk+ak

    26 września
    Jakoś coraz mniej rzeczy mnie zadziwia na budowie. Stwardniałem, zeskorupiałem i okrzepłem jak huba. Harce piaskowników z wywrotkami jakoś mnie już nie wzruszają. Patrzę obojętnie jak wywrotka przechylona na bok o 10 stopni podnosi swój wielki kosz i zastanawiam się tylko czy wszystko przewróci się na bok na blokhaus robotników i już tam zostanie, i czy będzie z tego dobry podjazd do garażu. Nie robi to na mnie wrażenia, jak zresztą na kierowcy, który ziemię ...
  5. Kk+ak

    11 września
    Wrzuciłem do sieci nowe fotosy z budowy. Jest ich więcej, niż te co były w onetowym albumie. Żeby zobaczyć zdjęcia w większej rozdzielczości, trzeba oczywiście kliknąć na podgląd.
    Klikajta na "[zdjęcia]" poniżej

    Aha - ten facet na pierwszych kilku zdjęciach, to nie ja, tylko mój przyjaciel.
Strona 3 z 6