dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bazhyl

  1. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Nasza melodyjka, wreszcie z zewnątrz się jakoś prezentuje ;)

    Taras wylewany przed przymrozkami jednak troszkę ucierpiał - tu i ówdzie nieco się wykruszyło.

  2. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Dawno nic nie pisałem, ponieważ za dużo się działo, a jak dzieje się dużo, to i pisać nie ma kiedy...

    Okna zamontowane, więc zaczęła się zabawa z instalacjami
    - woda
    - kanalizacja
    - elektryka
    - ogrzewanie



    Z wodą problemów niet, kanaliza również wyszła całkiem nieźle, może poza koniecznością dokupienia kominka, którego jeszcze nie dokupiłem - 250zł troszkę ...
  3. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Robota wre...



    Co tu dużo mówić (tudzież pisać). Murarzy miałem do d..y, to chociaż cieśli pochwalę. Chłopaki się uwijają. W środę kończymy z dekowaniem dachu.

    Rynienki zdecydowaliśmy, że będą szare (z mojego punktu widzenia) lub patynują na niebieskojakiśtam (z punktu widzenia mojej żony i innych). Generalnie wybór padł na blachę i rynny z Rheinzink'u (www.rheinzink.pl) - polecam bardzo wszystkim zainteresowanym. ...
  4. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Na cieśli narzekać nie mogę...



    Chłopaki praktycznie w 3 tygodnie sprawią, że dach będzie skończony.

    Najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądał wykusz po pokryciu dachówką, ponieważ jest to chyba pierwsza wariacja tego typu. Podobno tak będzie najlepiej, no cóż... zobaczym, ocenim, może akceptniem, a może do poprawkim dam.

    Obecnie martwią mnie jedynie kominy, ponieważ nie ...
  5. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Długo mnie nie było...

    Zimę to ja lubię, ale jedynie z nartami na nogach na stoku. W tym roku modliłem się by jej nie było, aż nadeszła paskuda wredna.

    Przetrwaliśmy jednak, mam nadzieję, że już nie wróci, choć to dopiero luty.

    Ekipę od więźby, muszę przyznać, mam bardzo dobrą. Górale... ale tacy niemal "prawdziwi". Dokładni, robotni, robią niemal jak dla siebie (tak do przynajmniej wygląda), co dotychczas mi się nie ...
Strona 3 z 10