dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar CAPSLOCK
    No ładne koszta. A wystarczyło zainwestować np. w filtr wodny z reduktorem ciśnienia na wejściu instalacji do budynku. Ja mam takie coś bo instalator mi doradził. Ustawiamy np. ciśnienie 3bar i takie i nigdy wyższe będziemy mieli w instalacji w całym domu niezależnie od "skoków" ciśnień w wodociągach. Koszt tego nieduży, nie pamiętam coś między 300-400zł, firmy chyba Honeywell. Grunt to dobry wykonawca co podpowie ciekawe rozwiązanie bo o niektórych rzeczach nie mamy pojęcia że istnieją a jak widać na powyższym przykładzie można sobie zaoszczędzić czasem sporo nerwów, czasu no i pieniędzy.
  2. Avatar Asia az
    Witaj,
    Przepieknie prezentuje sie Twoj woodentic beige, lazienki rowniez ladne
    U mnie rowniez bedzie woodentic, ale mam male obawy poniewaz chce go polozyc w calym domu ze wzgledu na ogrzewanie podlogowe.

    Mam wiec pytanie do CIebie:
    - czy jestes zadowolony z wyboru i czy zauwazyles moze jakies wady tych plytek ?
    - z jakim przesunieciem kladles plytki ?

    Z gory dziekuje za odpowiedz.
    Pozdrawiam.
    Updated 04-02-2013 at 05:58 by Asia az
  3. Avatar Vafel
    Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale dawno tu nie zaglądałem i dopiero teraz zauważyłem komentarze.
    Schodek jest na podbudowie gruntowej (jak cały taras), a we wnęce jest normalnie zrobiony chudziak, styropian i wylewka (jak wewnątrz domu).
  4. Avatar Princesa
    Śliczny taras u nas też trzeba będzie podsypać ziemią, super to wygląda
  5. Avatar Urtica
    Baaardzo porządny taras, też zamierzam się na taki w przyszłości. Chciałabym zapytać o schodek wejściowy z drugiej strony domu - czy też jest na podbudowie gruntowej? A ta wnęka bezpośrednio przed drzwiami - lana i zbrojona?
    Bardzo proszę o odpowiedź.
  6. Avatar Vafel
    dziękuję
    przeprowadzka już wkrótce... dokładna data jeszcze nie ustalona, ale przed zimą na 100% domy radę
  7. Avatar dawo25
    ładny domek kiedy przeprowadzka...pozdrawiam
  8. Avatar Vafel
    No tak... miło mieć swój prąd. Życzę powodzenia w zdobywaniu elektryczności
  9. Avatar annnnulka
    Woodentic is the best!
  10. Avatar annnnulka
    Rewelacja!!! Gratuluję prądu! Trzeba to koniecznie oblać... My nadal czekamy... Z tych samych powodów
  11. Avatar annnnulka
    Więc niebawem będzie się można wprowadzać... Życzę pomyślnych postępów prac.
  12. Avatar Vafel
    Hej jazzy,

    Dzięki za wpis. Tak, w tej wnęce będzie prysznic i taki był zamysł od samego początku. Cała reszta wyszła w praniu, tzn. taki układ jak jest uznaliśmy za najbardziej optymalny jeśli chodzi o rozmieszczenie wszystkich przyborów na niewielkiej powierzchni tej łazienki. Pojęcia "optymalny" używam tutaj w kontekście łatwości i wygody korzystania, a nie w sensie estetycznym, bo nie da się ukryć, że estetycznie wiele rzeczy można by w tej łazience poprawić.

    Pozdrawiam,
  13. Avatar jazzy
    Czy tam w tej wnęce w łazience ma byc natrysk? Bo szczerze mówiąc wolałabym tam schowac kibel, a te bardziej 'przyjemne' rzeczy dac tu bliżej. Lustro z umywalką dałabym na tej ścianie gdzie wisi kaloryfer... ale to tylko takie moje dywagacje
    pozdrawiam
  14. Avatar Vafel
    Dzięki za komentarz. Nie napisałeś za dużo. Co prawda teraz nic już z tym nie zrobimy i zostanie jak jest, ale może dzięki temu będziemy mieli na przyszłość nieco bardziej wyrobiony smak jeśli chodzi o płytki. Bo szczerze mówiąc, to nie zwróciliśmy uwagi na te niedociągnięcia, które Ty podkreślasz. Ot - laicy jesteśmy.
    Pozdrawiam,
  15. Avatar piterek63
    No i ta 3cm docinka koło lusra:/ Sory jak za dużo napisałem
  16. Avatar piterek63
    Woodentic kozak! W wc mogli dać płytki trochę wyżej tak aby poziomy szlif na gebercie był z oryginalnym rantem, z bliska na pewno by to ładniej wyglądało. W łazience troche kiepsko rozmierzone płytki na gebericie. Fugi się nie zgrywają co trochę psuje urok.
    Pozdro
  17. Avatar Vafel
    Trwało tyle bez specjalnego powodu. Enionowi się po prostu nie spieszy, jak pojawiają się jakieś przeszkody, choćby niewielkie (jak np. leniwy podwykonawca) to wszystko potrafi się wlec miesiącami. Wszelka komunikacja jest pocztowa, bo oni do mnie nie dzwonią (choć mają numer), a ja nie mogę się do nich dodzwonić (bo osoba kontaktowa ze strony Enionu wpisana w umowie nie odbiera telefonu). Ot - monopolista. Długo by opowiadać, ale najważniejsze, że w końcu się udało.
    Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia w załatwianiu prądu.
  18. Avatar ciaputek
    Aż boję się pytać dlaczego to trwało tak długo, ja jestem na początku boju o prąd
  19. Avatar Vafel
    Dzięki
  20. Avatar Basia_KRK
    Woodentic wygląda świetnie!