dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Vafel

  1. Mały update obrazkowy

    Obiecałem, że będą jakieś nowsze fotki i oto one.

    Z zewnątrz niewiele się zmieniło. Od strony północnej i wschodniej zakopaliśmy drenaż odwadniający i przy okazji też dodatkową rurę, która będzie odprowadzała wodę z rynny północnej.



    A tutaj już wkrótce (mam nadzieję) pojawi się taras z bruku klinkierowego:

    ...
  2. Mam jeden głos w głosowaniu na najciekawszy dziennik budowy :-)

    Dziękuję bardzo temu dobroczyńcy, który oddał jedyny (przynajmniej jak na razie) głos na mój dziennik w głosowaniu na najciekawszy dziennik budowy (o tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ab%C3%B3r-quot). Nie wiem kim jesteś, ale niechaj Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi
  3. Koniec lipca - czas na małe podsumowanko

    Szybka aktualizacja. Od ostatniego czasu trochę rzeczy przybyło:

    1. Mamy w 99% skończoną łazienkę (brakuje jeszcze syfonu i szafki pod umywalką) + jakieś drobne pierdoły (silikonowanie narożników itp.). Jest już prysznic, baterie, lustro, szafka kominowa (na razie bez drzwiczek, tzn. drzwiczki są, ale jeszcze nie zamontowane).
    2. Mamy w 99% skończone WC (silikonowanie narożników i wokół miski podwiedzanej).
    3. Mamy zrobione szafy wnękowe w korytarzu ...
  4. Elewacja i podbitka

    Obiecałem fotki, więc są fotki.

    Elewacja zewnętrzna już skończona. Tynk silikonowy Caparol, kolory Mais 18 i Madeira 12, na cokole tynk mozaikowy Atlas, kolor 319 (taki jak na kominach).







    A tak wygląda podbitka w podcieniu wejściowym. ...
  5. Podbitka i tynkowanie

    Podbitka zewnętrzna niemal skończona (zostały tylko minimalne poprawki). A dzisiaj chłopaki tynkują elewację. Przypomnę: tynk silikonowy Caparol. Jutro będą fotki (jak się uda).
Strona 2 z 20