dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MRS.CONSTR.

  1. Dziennik Magdy

    MAMY POZWOLENIE NA BUDOWE!!!!!

    Pojutrze jade odebrac :D :D :D

    Wczoraj dostarczylam do Urzedu poprawiony projekt i Pani powiedziala,ze na dzisiaj bedzie gotowe :D :D ....no i jest :D :D :D :D :D :D :D :D
  2. Dziennik Magdy

  3. Dziennik Magdy

    Cytat Napisał BeaWroc
    Co do energetyki, to pilnowalismy się bardzo, pozyczylismy umowę od teściów, zobaczylismy co maja oni a co my, zrobilismy korektę i mamy umowę tak jak sobie życzyliśmy.
    Co do studni na pw.
    Dzieki :D
  4. Dziennik Magdy

    Od czego zaczac??? :-?

    Moze od tego ,ze ze studni niciiiiiiiiiiiiiiii :evil: :evil: :evil: :evil: Pani w urzedzie nie wyrazila zgody na studnie glebinowa a ja juz nie mam sily z nia walczyc :cry: :cry: .........powiedziala dosadnie,ze albo doniose jej projekt przylacza do wodociagow ,albo pisze odmowne pozwolenie(czy jakos tak)........i jezeli chce to moge sie odwolac do Wojewody :o :o :o .........nie pozostalo nic innego jak sie podporzadkowac :roll: :roll: :roll: w poniedzialek ...
  5. Dziennik Magdy

    Aha zapomnialam jeszcze dodac ,ze Pani ,ktora nadal studiuje nasz projekt zadzwonila do mnie w piatek i bardzo wzburzona zapytala dlaczego planujemy studnie glebinowa skoro mozemy podpiac sie do wodociagow :o :o :o :o ......wiec pytam grzecznie czy jest jakis przepis nakazujacy nam podlaczenie do wodociagow a ona na to ze musi porozmawiac z kierownikiem :o :o :o :o :o :o a poza tym skad mam pewnosc ,ze tam jest woda........wscieklam sie i oznajmilam ,ze to moj problem jezeli bede musiala ...
Strona 1 z 8