dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Piwo

  1. Postępowy EC153 (Ciepły P160)

    Mamy piękne drzwi, z wstawkami metalowymi - takie 4 poziome pasy. Otwory na wlot powietrza trochę by zaburzyły harmonię więc drzwi zostały podcięte. Może to daje mniejszy przepływ powietrza, ale jakoś nic się złego nie dzieje... Odnośnie odgłosów z łazienki - wentylator włącza się automatycznie po zapaleniu światła i wyłącza minutę po jego zgaszeniu. Jest on na tyle głośny, że zagłusza co się dzieje w łazience, ale nie na tyle głośny aby irytował siedzących w salonie ...
  2. Postępowy EC153 (Ciepły P160)

    Łazienka:
    Drzwi otwierają się do salonu i są na maxa po prawej stronie. Na ścianie po prawej jest kaloryfer drabinkowy. Okienko na wprost jest na maxa po prawej. Pod oknem jest na całą szerokość łazienki (141cm) kabina pysznicowa Kermi CADA z brodzikiem prostokątnym 120/80cm (albo 90? - nie pamiętam). Na ścianie po lewej kibelek i przy drzwiach w narożniku umywalka. Na suficie 3xhalogen.
    Wiatrołap:
    Drzwi frontowe i wew. =90cm. Patrząc od dworu - na maxa po prawej ...
  3. Postępowy EC153 (Ciepły P160)

    :) Bo ja już tam mieszkam. Żona jeszcze z synkiem została w blokach (tych startowych też ;-P ), bo tam jeszcze nie wszystko wykończone.

    Parapety - miały być z wytłoczeniami, ale niestety ... i mamy gładkie w kolorze RAL. Jak się okazało z firmy: http://www.rdm.strona.pl/
    Byłoby super, gdyby nie to, że teść i ja zapomnieliśmy zdjąć folie ochronne (czekałem na tynkarzy i się nie doczekałem) i teraz mam problem, bo wystawione na słońcu skleiły się ze sobą.
    ...
  4. Postępowy EC153 (Ciepły P160)

    Cześć

    Jak wszyscy - nie mam czasu zamieszczać zdjęć, bo siedzę na budowie/w domu i działam...

    Ale dla tych co zastanawiają się jeszcze jak urządzić łazienkę - nasze rozwiązanie problemu drzwi (przeniesione z wiatrołapu do salonu) oraz okno (przesunięte max w prawo). Szyba mleczna (jasno w ciągu dnia i dyskretnie po zmroku).


    Brakuje jeszcze: umywalki narożnikowej, puszki ...
  5. Postępowy EC153 (Ciepły P160)

    Komin w domu, to mniejsze straty ciepła - dlatego dałem się namówić.
    A skoro już go mam w pokoju, to po prostu ustawiłem sobie kominek w innym miejscu i jakoś to przeboleję. Pozostała część ściany idealnie sprawdzi się na miejsce dla TV.
    Okna oceniam bdb. Wszystkie okna 3-szybowe w ramach koloru złoty dąb.
    Ale nikomu nie polecam przedstawicieli Oknoplastu z ulicy Niecałej w Poznaniu oraz ich "ekipy" montażowej. :evil:
    Nie wiem jak na Jeżycach, ...
Strona 1 z 3