dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mieszkania

  1. Mieszkanie zaczyna wygladac jak mieszkanie...

    Choinka u mnie stala do kwietnia, ciekawe ile mi zajmie pozbycie sie dekoracji wielkanocnych...



    Okazyjnie nabyty stół (prosze nie zwracac uwagi na krzesla...):



    Sofke nabyłam przez kupon Groupona i nie wiedziałam nawet jak będzie wyglądać...

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ikea, salon Edytuj Tagi
    Kategorie
    Mieszkania
  2. Szafaaaaaa....

    Szafa doczekała się drzwi. Zamiast kombinowania nad drzwiami przesuwnymi, które nie dość, że drogie, to skomplikowane technicznie - najnormalniejsze i najtańsze drzwi made in IKEA.

    Tagi - katalog słów kluczowych: szafa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Mieszkania
  3. Brzydkie slowo na d... czyli DRZWI!

    Jak wiadomo, kartonowe drzwi zrobione na franiowke obrosly legenda, a wytrzymaly ponad rok. Jak juz pojawily sie "normalne" drzwi, nastepne pol roku czekalam na galki. Wybralam porcelanowe, uzywane (nawet bardzo) z ebayu. Amerykanskie, wiec rozmiarem nie pasowaly do niczego. Jest to ostatnia rzecz, ktora P. zamontowal w moim mieszkaniu, a wiec rzecz jest warta odnotowania.

    CDN...

    Tagi - katalog słów kluczowych: drzwi, gałka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Mieszkania
  4. Krew, pot i lzy...

    Krew sie z tego lala, ale w koncu jest... Jeszcze niekompletna, bez rolet i hokerow, z nieprzemalowanymi scianami i polka, bez niczego nad plyta, ale dziala. Kolor na kazdym zdjeciu jest inny, na kazdym przeklamany. Dzienne swiatlo tez niczego nie rozwiazuje - przy oknie to zlamana biel, we wnece bez...

    Prosze zwrocic uwage, na fantazyjnie wiszacy wywietrznik, ktorego od 2 lat P. nie moze dokrecic...

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kuchnia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Mieszkania
  5. Nareszcie antresola...

    Nareszcie doczekalam sie sypialni na antresoli, drabinka i wykladzina zostaly zamontowane, telewizor wyladowal na szafie. Nic specjalnego, ale przynajmniej nie spimy juz na podlodze.



    "Kinkiet"...



    Tu bym chciala jakas niska komode na posciel itp. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: antresola Edytuj Tagi
    Kategorie
    Mieszkania
Strona 2 z 5