dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar konstancja30
    Lekarz mi taka szafę przepisał ....ale w aptece nie mieli ( liczyłam na refundacje jako że to przewlekły brak u mnie ) ...świetna i możesz wzdłuż paradować jak na wybiegu
    Dziękuje za odwiedziny ....nie wiem Małgosiu czy mam komentarze bo błądze mam za to wątek na forum "Wnętrzarskie opowieści i inspiracje" i tak będzie więcej takich śliczności tylko potrzebuje troszke czasu...zainspirowana działam w domku opublikuje efekty . Myśle o rozwinięciu wątku na forum dziennik założyłam niejako przez pomyłkę ....pozdrowionka
  2. Avatar malgos2
    Nooo, a jak mu sie ta polka podoba...
  3. Avatar Zbigniew100
    Ale wielki kocur.

    Szafa pojemna.
  4. Avatar malgos2
    Dzieki, chociaz pewnie jeszcze nie w tym roku.
  5. Avatar Irma
    ładny balkonik trzymam kciuki za realizację.
  6. Avatar malgos2
    W tym miejscu w zasadzie wspolpraca z panami powinna sie zakonczyc... I szkoda, ze nie kazalam im zabierac manatek. Oszczedziloby mi to mase nerwow i pieniedzy.
  7. Avatar malgos2
    Dzisiaj, po miesiacach mieszkania okazuje sie, ze chyba srodkowy pokoj bedzie naszym wspolnym gabinetem - biblioteka, wiec uklad bedzie musial byc zupelnie inny... Poczatkowa koncepcja zakladala, ze komputer P. bedzie w salonie, ale spodobal nam sie salon duzy i pusty. Zobaczymy.
  8. Avatar malgos2
    Z kaloryferem okazalo sie, ze wystarczyl tzw. klucz imbusowy i nie trzeba bylo spuszczac wody w 2 budynkach, jak klarowal mi prezes wspolnoty... Hydraulik wspolnotowy przyszedl zakrecic zawor w... pazdzierniku, ale oczywiscie nie mial klucza przy sobie. Hmmmm... Ostatecznie zrobil to w czerwcu 2009. Taka mam fantastycznie szybka obsluge. Na szczescie obecnie posiadam w domu zestaw kluczy imbusowych we wszelkich mozliwych rozmiarach.
  9. Avatar malgos2
    Ten kabel to antena zbiorcza, przez nikogo nie uzywana, bo... u nas nie ma anteny. Ucielismy go w koncu.
  10. Avatar malgos2
    Hej, hej!
  11. Avatar Zbigniew100
    Fajny.
  12. Avatar Spirea
    widzę, że odnalazł się Twój dziennik
Strona 2 z 2