dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Książek ciąg dalszy...

    Storczyk zdazyl zakwitnac po raz trzeci, a u mnie niewiele nowego... Trojkat pochlonal mnie calkowicie i nie ma komu nawet zainstalowac drabinek i wykladziny na antresoli. Znalazlam za to kartony, ktorych szukalam od dawna, dla mnie sa genialne. Wreszcie pozbede sie starych kartonow z ikei z cala masa szpejow. Od razu wzielam 6 sztuk.

  2. Ogrodnicze osiagniecia. :)

    Pochwale sie osiagnieciami w postaci ponownie kwitnacego storczyka (ma wiecej kwiatow niz jak zostal kupiony) i cyklamena, dumna jestem z siebie, bo mam sie za kwiatkowe antytalencie. A tu... voila!





    Przyszedl tez zegar Karlssona

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: karlsson Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Drabinki. :)

    Zebyscie nie mysleli, ze nic nie robie, albo ze regaly mi sa niepotrzebne - tak to wyglada dzisiaj. Jeszcze nie wszystkie ksiazki znalazly swoje miejsce, bo chwilowo jestem zajeta czyms innym.





    A newsem dnia sa drabinki stalowe na antresole. Docelowo biale (?).

    Tzw. przenosna - zaczepiana ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drabinki stalowe, regały ikea Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Raj Małgoś.

    Od dzisiaj bede miala w swoim gabinecie moj maly raj. Raj polega na posiadaniu wszystkich ksiazek na jednym regale. Stalo sie tak dzieki milym panom z ABRAM Przeprowadzki, ktorych polecam serdecznie. Za jedyne 250 zl tyle radosci. Panowie uwineli sie w niecale poltorej godziny i przywiezli mi 40 kartonow ksiazek i 2 regaly do pakamery.

    Poza tym wczoraj byl u mnie pan od drabinek stalowych i jak dobrze pojdzie niedlugo bede je miala.
    Tagi - katalog słów kluczowych: drabinka, przeprowadzka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Dom ksi??ki ;)

    Dzisiaj zamontowaly sie zasponsorwane przez tatusia regaly z IKEI. 11 sztuk, Billy - 40 cm + nadstawki (237 x 440 cm). Sa plytkie, nie zagracaja pokoju. Mimo, ze nie sa snieznobiale idealnie wtapiaja sie w sciane, jestem baaaaaaaardzo zadowolona. Teraz pora przeniesc ksiegozbior co bedzie nie lada wyzwaniem.



    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: billy, ikea, regał Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 28