dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mieszkanko Malgosi - prawie jak budowa

Jak mieszkanie w stanie mocno deweloperskim stalo sie moim mieszkankiem...

  1. Krajobraz po bitwie.

    18-03-2008 20:22

    Okna zamowione, przychodzi facet od wyburzania sufitow. Kasuje mnie 1300 zl, chyba zwariowal. Kazalam mu tez wyburzyc sciane miedzy korytarzem a salonem. Spod usunietego sufitu ukazuje sie pelny dramat...



    ...

    Updated 09-04-2010 at 17:57 by malgos2

    Kategorie
    Mieszkania
  2. Antresola musi by?!

    18-03-2008 20:22

    Zaprosilismy znajoma projektantke wnerz. Radzi, zeby wyburzyc sufit w kuchni i salonie, zeby reszte sufitow zostawic (bo bedzie zimno). Jest zima a w mieszkaniu jest goraco, ze ciezko wytrzymac. My mamy zupelnie inna koncepcje - wyburzyc sufit w korytarzu i salonie i zrobic antresole. Architektka odradza (bo to skomplikowana konstrukcja). Poleca do usuwania sufitow swojego znajomego. Zaczynamy jednak od wymiany okien. Tych, ktore sa nie da sie otworzyc, a na balkonie ...

    Updated 09-04-2010 at 17:58 by malgos2

    Tagi - katalog słów kluczowych: antresola Edytuj Tagi
    Kategorie
    Mieszkania
  3. Tak to si? zacz??o.

    Pewnego dnia spotkalam sie w Poznaniu z przyjacielem P. Rozmawialismy na szybko, przy kawie i w pewnym momencie rzucil - a dlaczego ty nie kupujesz mieszkania? Zdebialam. Jak to? Szukanie mieszkania to trudne zadanie, moze zajac kilka miesiecy, czy jestem na to gotowa? Co ja w ogole wiem o kupowaniu mieszkania? Na wszelki wypadek po powrocie do Krakowa poszlam do Expandera, zeby mi pani wyliczyla zdolnosc kredytowa i... bylo OK. Zaczelam rozsylac maile po agencjach, szukac i... efektem tego jest ...

    Updated 09-04-2010 at 18:04 by malgos2

    Kategorie
    Mieszkania
Strona 33 z 33