dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. KLEMENTYNKA na Wichrowym Wzgórzu - Sylwia i Marek

    początek Maja 2009

    Dostałem namiar na Pana u którego można zamówić zbrojenie na wymiar i niedrogo.

    Wybraliśmy się na rozmowe. Wziąłem projekt i rzeczywiste wymiary z budowy.
    Zamówiłem zbrojenie.

    Po tygodniu Pan przyjechał, przywiózł nam zbrojenie. Fakturka za zbrojenie, kaska do ręki, zbrojenie na budowe. :)

    Zbrojenie spawane, zrobione na wymiar. Poroznosiłem, dopasowałem.
    Za zbrojenie zapłaciłem 900 zł ...
  2. KLEMENTYNKA na Wichrowym Wzgórzu - Sylwia i Marek

    Koniec Kwietnia 2009

    Zamówiłem deski w tartaku na szalunki. Pan z tartaku już trzy razy przekłada mi termin kiedy mam odebrać deski.
    Wreszcie moge je odebrać. Pojechałem sam. Wziąłem przyczepke od łódki, bo długa, dzięki czemu można załadować na nią długie deski.
    Niestety mam mało czasu, jakąś godzinę na załadunek 2 metrów sześciennych desek!!

    W miarę układania, zamiast sobie odpoczywać coraz wolniej na spokojnie układać musiałem ...
  3. KLEMENTYNKA na Wichrowym Wzgórzu - Sylwia i Marek

    Koniec Kwietnia 2009

    Zamówiłem deski w tartaku na szalunki. Pan z tartaku już trzy razy przekłada mi termin kiedy mam odebrać deski.
    Wreszcie moge je odebrać. Pojechałem sam. Wziąłem przyczepke od łódki, bo długa, dzięki czemu można załadować na nią długie deski.
    Niestety mam mało czasu, jakąś godzinę na załadunek 2 metrów sześciennych desek!!

    W miarę układania, zamiast sobie odpoczywać coraz wolniej na spokojnie układać musiałem ...
  4. KLEMENTYNKA na Wichrowym Wzgórzu - Sylwia i Marek

    kilka dni odpoczynku. :) Zbieranie funduszy na zbrojenie, szalunki i beton.
  5. KLEMENTYNKA na Wichrowym Wzgórzu - Sylwia i Marek

    16 Kwiecień 2009

    Pogoda śliczna, cieplutko, aż chce się robić.
    Wczoraj zamówiłem transport. Dwie niskopodwoziówki. Dzwig na dziś na godzine 11.
    Przyjechał dźwig plus jeden pomocnik ( wypożyczyłem go z budowy :) ).

    Za chwile dojechał pierwszy samochód. Rozrobiłem trochę kleju aby układać płyty na cienkiej warstwie. :)
    Kierowca wozu zobaczył dźwig ( rejestracja Koszalin, czyli jakieś 80 km od nas) i pyta się: Dlaczego nie ...
Strona 1 z 9