dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar mypink
    Witam!
    Przyszłam i ja się przywitać, nie przepuszczę drewnianemu domkowi. Niewiele jest tu zdjęć, ale zaczyna wyglądać milutko i przytulnie- nie ma jak drewno. A tak przy okazji ogrodu to my wypożyczyliśmy glebogryzarkę (70 zł na cały dzień) i "zgryźliśmy" cały teren (mamy 12 arów)- tzn. Marcin gryzł, ja grabiłam i wybierałam korzenie, śmieci, gruz, itp. Efekt- spulchniona ziemia pod uprawę trawnika, z którym teraz walczymy (bo chwast nie odpuszcza).
    Pozdrawiam i czekam na nowe fotki oraz zapraszam na nasz dziennik
    Aga
  2. Avatar Mona7
    Oj jaki ciepły i przyjazny ten domek
  3. Avatar marzenka i mariusz g
    no, no pięchniuchny ten Twój domek, szczęścia życzę
  4. Avatar telewy
    Też kusił mnie olej ale te co mi się podobały były drogie. Poza tym jednak obawiałem się, że olej będę musiał częściej odświeżać, a na brak czasu nie narzekam.
  5. Avatar OlaiJacek
    Gratuluję wyboru lazury i ciepełka, też szukam i szukam i chyba też zdecydujemy się na V33 do wnętrz, choć kusi mnie olej lniany tak polecany na forum. Pozdrawiam
  6. Avatar telewy
    Cytat Napisał Moose
    Jak postępy ???
    Pozdrawiam
    Niestety od miesiąca stoję z robotą. Najpierw czekałem na piec, jak piec przyszedł to teraz czekam na hydraulika. Pojawiło się światełko w tunelu i może na dniach wystartuje. Jak będę miał kotłownię zrobioną i odpalę piec to ruszam z pracami, ale już własnymi rękoma.
  7. Avatar OlaiJacek
    Witam,
    przebrnęłam przez dziennik. Podobnie zaczęliśmy, ale Wam szybciej poszło. Gratuluję i czekam na dalsze rozwiązania i zdjęcia "balikowego". Pozdrawiam
  8. Avatar Moose
    Jak postępy ???
    Pozdrawiam
  9. Avatar tommator
    Cytat Napisał telewy
    Wysłałem Ci informacje na priva.

    czytałem, dzięki...no rzeczywiście trochę to kosztowało
  10. Avatar telewy
    Wysłałem Ci informacje na priva.
  11. Avatar tommator
    Hej, też rozpoczęliśmy działania budowlane pod "drewniaka" jesteśmy na etapie poszukiwania wykonawcy fundamentu, jakim kosztem zamknął się wasz (ile wyszło m2) pozdrawiam Tom
  12. Avatar telewy
    Witaj sąsiedzie Tak, zdecydowanie musimy się spotkać, jedyny problem to domyślasz się jaki jest. Ale w końcu damy radę, zobaczysz. Pozdrawiam
  13. Avatar bulinki
    witaj tomciu ...przejezdzam dosc czesto i podziwiam efekty z drogi ...musimy sie w koncu spotkac...w zasadzie dziela nas tylko tory ...ale najwieksza przeszkoda to czas...ciezko nam sie zgrac by sie spotkac i pogadac ...pozdrawiam i zycze dalszej owocnej pracy .
  14. Avatar telewy
    Cytat Napisał acia13
    Witaj telewy piekny domek Ci wyrósł. Przyznaj sie gdzie pod Piasecznem jesteś bo ja też z pod Piaseczna tyle ze budowe mam na przyszły rok dogadaną, chętnie przyjade pooglądać jeśli pozwolisz.
    Pozdrawiam serdecznie i zazdroszczę, tez juz bym chciala byc na takim etapie.
    acia13, info wysłałem na Twoją skrzynkę
    Pozdrawiam, tomek
  15. Avatar acia13
    Witaj telewy piekny domek Ci wyrósł. Przyznaj sie gdzie pod Piasecznem jesteś bo ja też z pod Piaseczna tyle ze budowe mam na przyszły rok dogadaną, chętnie przyjade pooglądać jeśli pozwolisz.
    Pozdrawiam serdecznie i zazdroszczę, tez juz bym chciala byc na takim etapie.
  16. Avatar annnnulka
    Gratuluję tempa prac!