dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

m_kr

  1. Dom z keramzyto-betonu

    Obiecane zdjęcia:

    29.05.2007 Przed budową


    10.11.2007 Rozkładanie zbrojenia


    10.11.2007 Gąszcz rurek do ogrzewania podłogi


    13.11.2007 Zalana płyta
    ...
  2. Dom z keramzyto-betonu

    Drobny update - ściany parteru stoją od piątku (14.11.07). Ruszamy ze stropem. Zdjęcia wkrótce
  3. Dom z keramzyto-betonu

    No i wreszcie coś się ruszyło - dzisiaj dojechały ściany parteru. W południe panowie się zakopali. Mam nadzieję, że od tego czasu sprawy ruszyły z miejsca. Spójrzmy - to prawie miesiąc od rozpoczęcia dziennika, dwa miesiące po harmonogramie z umowy.

    Przy następnym wpisie (po zakończeniu ścian parteru) postaram się pokazać trochę zdjęć.
  4. Dom z keramzyto-betonu

    Minął kolejny tydzień. Zmian brak. Półtora miesiąca opóźnienia. Płyta leży (chyba jej nikt nie ukradnie?) nie przedstawiona do odbioru. Zgodnie z jedynym jak dotychczas harmonogramem z umowy powinniśmy już kończyć więźbę dachową.

    Na moje wczorajsze pytanie o uaktualnienie harmonogramu zostałem op*****ony (sic!) przez KP: przecież wiedzą w jakiej kolejności się buduje to po co harmonogram?! Jak zaczniemy robić to żaden harmonogram nie będzie potrzebny. Ciekawe kiedy zaczną...
  5. Dom z keramzyto-betonu

    Wracając do tematu głównego: "jakieś" materiały dostałem. Sprawdźmy, są aneksy:
    - koszt dodatkowych wypustów z płyty (zgadza się były)
    - obiecywana zmiana kosztu płyty - jest taniej... o 10 kPLN ale uwaga zniknęły nadproża do garażu, trzeba będzie chyba po styropianie jeździć :o
    - harmonogram, zaraz, zaraz jest: "w związku z dokonywaniem przez Inwestora wielu zmian"..."które to zmiany w sposób istotny ingerowały w całość statyki"..."harmonogram ...
Strona 1 z 2