dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ullerowa

  1. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Witam po przerwie :lol:

    w tym tygodniu udalo mi się przemalować kuchnię i nabrała zielonego koloru :lol:

    Mogłam tez już powiesic nowe firanki :lol:
    Niestety na kanape do salonu jeszcze czekamy :evil: choc juz 6 tygodni minęło. Mam nadzieję, że do świat zdażą...

    A fotki wrzuce jak odzyskam akumulatorki :roll:
  2. Wyka?czamy czyli jak biec do ko?ca, a potem...

    Tegoroczny sezon budowlany uważam za zamknięty :lol:

    Dzisiaj zmontowane zostały barierki na balkonie i schodach wejściowych :lol: , w końcu bezpiecznie mozna wyjśc na balkon :roll:
    Tydzień temu panowie skończyli układanie kostki na podjeżdzie i zrobili taras :lol: :o , co prawda dookoła zrujnowali cała trawe i do dzisiaj sprzątamy...ale skończyli, uff
    Została mi jeszcze kuchnia do pomalowania...
    Reszta wiosną :wink:
  3. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    ale długo tu nie zaglądałam :oops:

    to teraz w telegraficznym skrócie:
    odmalowaliśmy prawie cały dół :lol: , została tylko kuchnia ale musze wymyślic na jaki kolor
    jutro przyjeżdża kostka brukowa a od wtorku panowie zaczynaja działać, bedzie robiony podjazd i TARAS :lol: :lol: :lol:
    zamówiona została balustrada na balkon i schody wejsciowe...
    a i Mały poszedł do przedszkola, bardzo mu sie tam podoba, a Starszy do szkoły, podoba mu ...
  4. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Tylko napisze że parkiet zwalidowany 8) :lol:

    A teraz od poniedziałku robią się schody zewnetrzne i balkon :lol:
  5. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Dobre rady DPS :lol:
    TULIPANY

    Stanowczo odradzam kupno tulipanów wiosną.
    One powinny przejść okres zimna (zima w gruncie), żeby dobrze rosły i potem się rozmnażały. Takie sadzone wiosną będą kwitły, bo będa korzystały z zapasów zgromadzonych właśnie w cebulce (ona do tego służy), ale istnieje poważne ryzyko, że potem nie odrodzą się, tylko zgniją.
    Cykl życia tulipana i innych cebulowych macie opisany tutaj, poczytajta sobie i tak zróbta, ...
Strona 1 z 15