dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Babie Lato Bikosy

    I znów się opuściłam :oops:
    Mam juz bramę garażową- dokonałam cudu i udqało mi się zgrać przywiezeinie drzwi garażowych z ich montażem, montażem okna w kotłowni, montażem bramy garażowej i czujek od alarmu. Nieskromnie stwierdzę- JESTEM WIELKA :lol:
    le nie może być aż tak super -niespodziewanka- zaczął mi komin przeciekać. Po kilku telefonach do fachowca- przyjechał, popatrzył, mało z dachu nie spadł (dobrze, że są rynny), stwierdził, że to pewnie wina ...
  2. Babie Lato Bikosy

    Prace trwają
    Panowie hudraulicy ida jak burza. Elewacja też coraz bardzije zaawansowana. Ale po kolei. Muszę wykopać rów pod gaz- umówiłam się z moim wykonawcą stanu surowego, że podeśle mi człeka za stówe i mi wykopie (30parę metrów). N nastepny dzień nikogo nie ma- zo sie okazało?? Pan był ale zobaczył, że górka, którą onegdaj usypali nadal jest w tym samym miejscu no i on tego nie będzie rozkopywał. No dobrze, pomyslałam, trezeba wziąc koparkę. A tu totalna kich- ...
  3. Babie Lato Bikosy

    Ależ mi się nie chce!!
    No więc może na początek pociągnę wątek ocieplenia. A może nie- aby nie zapeszyć. Az mnie korci ale się powstrzymam. powiem tylko tyle, że potrafią mnie pocieszyć a nawet Antosiem się zająć. Tu od razu wstawię parę uwag. Moi geniusze od więźby czyli ekipa pana Remigiusza S. (UWAGA- NIESŁOWNY< NIEDOKŁADNY) obniźyli sobie wysokośc stropu na poddasz o 15cm!!, krokwie poprzycinali nierówno- teraz Pan Adam musi albo przycinać albo dokładać deseczek!!- a deskę czołową ...
  4. Babie Lato Bikosy

    Znów opóźnienia w dzienniku :oops:
    Prawie miesiąc minął od ostatniego wpisu. Wiele się zmieniło! Przede wszystkim mój Antoś skończył roczek :lol: :cry: No nie wiem sama cieszyć się czy płakać, że ten czas tak szybko leci. A swoją drogą Antek rośnie a domek już nie :wink: Ale obaj zmieniają się zewnętrznie i wewnętrznie :wink: Ale pokolei.
    Zaczął się kosztowniejszy etap budowania. Na początek elektryka i instalacja alarmowa. Konkurs ofert- czyli standard. ...
  5. Babie Lato Bikosy

    Jeszcze zapomniałam opowiedzieć o naszej WIESI :wink.
    Tak się złożyło, że w związku z bardzo smutnym dla mnie wydarzeniem nie robiliśmy wiechy tzn imprezy na zakończenie więźby. Teraz kiedy minął już ponad miesiąc jakoś łatwiej było się zdecydować na odprawienie tej tradycyjnej imprezy. Poinformowaliśmy naszych wykonawców. Na wiechę wyraziło gotowość 10 murarzy, 3 cieśli i 3 dekarzy plus kierownik z asystentką :wink: no i oczywiście my. 2 dni przed kupiliśmy ...
Strona 1 z 8