dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Babie Lato Bikosy

  2. Babie Lato Bikosy

    Po przerwie
    Więźba dojechała we wtorek czyli dokładnie tydzień po terminie. Przyjechała na budowę, Pan cieśla nadzrorwał rozładunek, układał a na konieć wszedł sobie na gwoździa i przebił piętę na wylot :cry: Wysłaliśmy go do chirurga no i znów obsuwa tygodniowa z rozpoczęciem więźbowania :evil: Co pech to pech. Pojechaliśmy w związku z tym nad jeziorko na kilka dni aby odsapnąć (a można było na 2 tygodnie bo i tak nic się nie działo). Kolezanka pojechała ...
  3. Babie Lato Bikosy

    Tydzień minął a u nas ciiiiiisza :(
    Wienieć zalany zgodnie z planem w sobotę- doilonowany tym razem przez kierownika. od wtorku (zeszłego tzw. miniętego) mieli wejść chłopcy na dach- i tu niemiła niespodzianka, z uwagi na deszcz mają obsuwy w terminach i wejdą dopiero po niedzieli :( Gorsza sprawa , że więźba ugrzęzła po drodze i nietsety też ma tydzień spóźnienia. a może i dobrze?? tak to bym się wkuirzała na chłopaków a i tak nie mogę rozpocząć więc nie ma ...
  4. Babie Lato Bikosy

    Spóźnione wiadomości z placu boju.
    Tak mnie pochłonęło budowanie, że nawet nie zauważyłam keidy ten czas tak minął i Antek zaczął raczkować i wstawać :roll: A tu także nasz domek powstał. Kolumny postawione. Z uwagi na poslizg ze stala stropik został wylany dopiero 8 lipca. Oczywiście wszystko obstalowane, podział funkcji pt podlewanie zatwierdzony. Przyjeżdżam na inspekcję dnia następnego- ciiiiiiiiiisza. Nikogo nie ma. strop obrzydliwy, nierówny tzn widać zatarcia ...
  5. Babie Lato Bikosy

    Jak hartowano stal 8) (niektórzy te czasy pamietają :wink: )
    Dawno nie pisałam- niemoc twórcza mnie ogarnęła cy cuś??
    A wracajac do stali. Nie zauważyła, że w projekcie mam trochę odcinków stali powyżej 6m no i niestety na gwałtu rety musiałam szukać nowego dostawcyu stali.(wiem, że można łączyć na zakład ale w niektórych miejscach nie jest to wskazane). na dodatek okazało się, że stal w rozmiarze powyżej fi14 jest dla moiuch fachowców nie do wygięcia ...
Strona 3 z 8