dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bikosa

  1. Babie Lato Bikosy

    cd. Jak zwykle w takich sytuacjach większość firm zadeklarowała odpowiedź w ciągu 2-3dni. Tylko HMB za 4- po czym było jedyną firmą, która oddzwoniła po 2 dniach- do pozostałych ja się musiałam dobijać. Mieli najlepsze ceny przy tak dużym zamówieniu (dachówka braasa w cenie Unibetu, wyłazy, okna Fakro, rynny itp). Osttecznie zakupiłam wszystkie produkty w ich firmie macierzystej w Gorzowie- bo tam urwałam jeszcze parę tysięcy, no i miałam przechowanie przez parę miesięcy!! ...
  2. Babie Lato Bikosy

    Odcinek pt. "Vat nas goni"
    W związku z zapowiedziami podniesienia cen od nowego roku a także vatu od maja postanowiłam dokonać zakupu najdroższego elementu mojego domku (w stanie surowym oczywiście;-)) czyli dachu ze wszelkimi niezbędnymi elementami tzn, oknami, wyłazami, rynnami etc. Rozpoczęłam rajd po hurtowniach z moim 5-tygodniowym synkiem w koszyku. Nie powiem, robiłam wrażenie :wink: Porozdawałam zapytania ofertowe i ....cdn
  3. Babie Lato Bikosy

    Zapomniałam napisać, że w trakcie podpisywania doniosłego aktu notarialnego "urwałam mojemu dzidziusiowi pępek” :roll: - teściowa powiedziała, że to na szczęście! Czyli budowa pod szczęśliwym znakiem urwanego pępka :wink: No ale dość tych dywagacji!
    Działeczka miała już wydany WZiZT (na starego właściciela) i tu pierwsze nieprzyjemne rozczarowanie- nie można przepisać go na nas "(według aktualnie obowiązujących przepisów WZiZT wydane po 11 lipca ...
  4. Babie Lato Bikosy

    TYTUŁEM WSTĘPU DO DZIENNIKA :lol:
    1999. Na początku był chaos... I to by się zgadzało. Chaos był w akademiku- my dwoje czyli w sumie równe 357cm wzrostu na całych 7 metrach kwadratowych; a do tego telewizor, wieża, deska do prasowania i żelazko, trochę książek - ot cały nasz dobytek. Koniec studiów i pytanie- co dalej?... 2 miesiące mieszkania z teściami i cud nad Marną czyli mieszkanie zakładowe (rzutem na taśmę- to były ostatnie w ten sposób przyznane mieszkanka:-)). ...
Strona 8 z 8