dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Pancka

  1. ............ to już tyle czasu minęło od ostatniego wpisu....ała

    Należy mi się lanie - wiele życzliwych osób pisze na priv.w sprawie naszego rodo.Bardzo Wam dziękuję.Przepraszam, że w większości nie odpisałam - nie byłam w stanie.Wydarzenia w naszej rodzinie przez ostatni rok spowodowały, że zajęłam się bardziej przyziemnymi sprawami, a forum to dla mnie relaks, na którym raczej nie mogłam sie skupić.

    Nie obiecuję, ale postaram się wrócić na forum.
    Próbuję ocenić czy wiele sie zmieniło w naszym domku od ostatniego ...
  2. "Dom w rododendronach 6 " pancki i łukasia


    wczoraj bylismy w Gorenicach oglądnąć szczenięta
    zakochałam się
  3. "Dom w rododendronach 6 " pancki i ?ukasia

    ehh..j już nie ma tego "HURRA OPTYMIZMU", ciągle coś należy w trybie pilnym dokupić, coś zmienić, coś zrobione zostało nie tak , nie pojszło tak jak miało....

    pod koniec maja umówieni byliśmy na roboty w maszym ogrodzie.Wybralismy firmę z Czechowic Dziedzic http://www.gaya-ogrody.pl/ , ale na to wygląda,że przesunie się w terminie i to chyba o długie tygodnie ze względu na powódź.

    Przyjechała sofa - za mała i nie taka, o którą nam chodziło.Mieliśmy ...
  4. "Dom w rododendronach 6 " pancki i ?ukasia

    i po zimie..mam nadzieję.Śnieg bardzo szybko stopniał i mamy tego rezultaty... w piwnicy..woda stoi po kostki :evil: codziennie mimo wypompowywania podchodzi regularnie - ehh..nie ominie nas zrobienie drenażu na wiosnę - kolejny duży wydatek :cry:

    A z "fajnych rzeczy"
    - fieranki w salonie - muszę dokupić żabek bo brakło - zostało troszkę tiulu do powieszenia

    - zgodnie z ustaleniami ...
  5. "Dom w rododendronach 6 " pancki i ?ukasia

    W środę tj.10.02 byliśmy z małżem w Bielsku Białej i Kalwari Zebrzydowskiej za narożnikiem.Szukaliśmy takiego, który powoduje ,że siadając "wpada" się w poduchy.I muszę stwierdzić,że wszystko co ładne, to albo twarde albo brak w ofercie opcji narożnika lub problem ze zrobieniem go na zamówienie.Ogólnie mówiąc - lipa.
    Wybraliśmy najwygodniejszy - "Siedziska wykonane na sprężynie falistej, oraz na gąbce wysokosprężystej co daje niewiarygodą miękkoścć ,w oparciach zastosowano ...
Strona 1 z 15