dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kropecka

  1. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Znowu w dzienniku zastój. Napiszę coś żeby całkowicie nie popadł w zapomnienie. U nas niewiele się zmienia, powoli do przodu. Maciek cały czas na etapie łazienki, od przedwczoraj zaczął kłaść płytki pod prysznicem.






    Ja od kilku tygodni gipsuję pokój na poddaszu. Mam dosyć, a jeszcze nie skończyłam :/ ...
  2. Reszta dziennika budowy prowadzona pod adresem:

  3. Dziennik Budowy Marty i Ma?ka - Skrzat C115

    Cytat Napisał kropecka Zobacz post
    Wersja foto dziennika : Fotodziennik

    No to postanowiliśmy założyć dziennik budowy, chociaż budowę planujemy dopiero na przyszły rok.

    No to napiszę po krótce naszą historię tytułem wstępu. Nasza rodzinka liczy 4 osoby (z czego jedna w brzuszku). Ja - Marta, Maciek, mój mąż (od 6 października), nasz 1,5 roczny synek Wiktorek i drugi synek, który na świat ma przyjść w lutym 2008 roku.

    Aktualnie zamieszkujemy w kawalerce (31 m2) mojego
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: c115, skrzat Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dziennik Budowy Marty i Ma?ka - Skrzat C115

    dawno nie pisałam, ale prace postępują bardzo powoli. Ja w dalszym ciągu gipsuję połączenia między płytami w sypialni, maciek dorobił kilka rządków cegieł w łazience :)

    W dniu wczorajszym mieliśmy miłą wizytę kolejnych potencjaalnych skrzatowców :) Kolejne osoby przekonane, że Skrzat to dobry wybór i zaskoczone ilością miejsca w domu (z zewnątrz wygląda na dużo mniejszy)

  5. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Opłytowanie sypialni dobiega powoli końca. Została jeszcze obróbka jednego okna i dokończenie drugiego. Ja w międzyczasie zabrałam się za gipsowanie, żeby jakoś usprawnić prace. Wyszło wg mnie nienajgorzej, napewno lepiej niż to co zrobili partacze. W dwóch miejscach mamy drobne pomyłki (za duże szpary między płytami), ale mam nadzieję że zniweluję je gipsem i nie będzie tak źle.


    ...
Strona 1 z 25