dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kkaren5

  1. Zamieszkajmy w tej zieleni

    Mój dziennik będzie chyba bił rekordy długości oczywiście w czasie bo ciągłe niedobory pieniężne nie pozwalają na szybsze tempo, a mnie z każdym dniem coraz bardziej ciśnie żeby być już na swoim. Dlatego pierwszą większą naszą inwestycją (po kupnie działki) będzie budowa budynku do prowadzenia działalności, bo gdzieś trzeba zarabiać na przyszły dom.
    No to najpierw trzeba zrobić szalunek pod wylewkę
    ...
  2. Zamieszkajmy w tej zieleni

    Utwardziliśmy w ten sposób 50 metrów działki.
    Koszty które do tej pory ponieśliśmy, bez zakupu i przepisania działki, to 3700 zł.
  3. Zamieszkajmy w tej zieleni

    Po jej rozsypaniu nasza działka wygląda tak:


    a po spacerze z zagęszczarką tak:

  4. Zamieszkajmy w tej zieleni

    4 sierpnia rano przywieźli 30 ton wysiewki, mąż zatrudnił 2 panów do jej rozsypywania


    wieczorem następne 30 ton. Samochód był tak ciężki że poniszczył nam część już gotowej drogi, a więc czekała nas dodatkowa robota




    ...
  5. Zamieszkajmy w tej zieleni

    Mam nadzieję że teren się choć trochę osuszy i te okropne trawy nie będą tak bujnie rosły. Są tak wysokie że nawet sarny mogą się w nich schować, tak jak dziś, przechodziły jakieś 80 metrów od nas i nie było ich widać tylko ruch tych traw.

    W miejscu gdzie stoję chciałabym mieć kiedyś swój dom, to jest jakieś 90-100 metrów od drogi


    to jest właśnie to miejsce przed ...
Strona 1 z 2