dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Zima,zima,zima!!!! Pada,pada śnieg!!!! Itd,itd...
    Jeszcze tydzień temu 22 stopnie a od wczoraj odśnieżanie! Super! :o
    Wszystkie thuje przygniecione były ciężarem śniegu.Dobrze,że ich nie połamało.Musimy je jakoś przyzwoicie opalikować przed zimą.Te paliki,które daliśmy na wiosnę już są za małe.Ale to chyba dobrze...to znaczy,że urosły!


    ...
  2. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Zapomniałam napisać,że doszła do nas cywilizacja!!! :wink:
    Otóż nasza gmina zaczęła budowę kanalizacji!!! Po zakończeniu całości prac,każdy będzie mógł się podpiąć.My to nawet będziemy musieli...bo okazało się,że nie było zaprojektowanej studzienki do naszego szamba... i żeby nam ją założyli musieliśmy napisać prośbę razem z przyrzeczeniem o podłączeniu. Ech... my to zawsze szczęściarze! Zawsze coś!
    Efektem tych prac jest kompletna demolka naszej ...
  3. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Jak już się osiądzie to trudno zmobilizować się do pracy nad dziennikiem.W naszym akurat jest sporo zaległości.
    Lato niemalże minęło... Wszystkie roślinki wyglądają już na zmęczone upałem i suszą.Nasze tereny deszcze omijały szerokim łukiem.Nie zawsze mieliśmy czas żeby dbać o nie.Mimo to wszystko podrosło i cieszy oczy.
    Niestety na naszej działce spodobało się również panu Krecikowi i nierówna walka z nim zabiera nam siły i chęci.Ręce opadają! :evil: ...
  4. Z8 z antresolą-w szkielecie

  5. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Wiosno!!!! Gdzie jesteś!!!!???????
    Ta pogoda najpierw rozpala nadzieję na ciepełko,po czym znowu leci to białe z nieba i znowu humorek ucieka... :( :( :(
    Oczywiście nie przeszkadza to kompletować roślinność i inne gadżety do ogrodu.
    Jest już parasol ogrodowy,jest już piękny domek dla naszej córci i za chwilę przyjedzie huśtawka.
    Nieśmiało wystawiłam piękne bukszpanowe kule przed dom a od strony tarasu dwa pierisy.Będą pewnie jeszcze przysypane ...
Strona 1 z 22