dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aka-jonek

  1. 10 lat później, czyli domek aka-jonek reaktywacja

    Witam serdecznie Forumowiczów!
    Dziwne, ale nie wiem jak się za to zabrać. Wracam na Forum po 10-u latach od budowy, bo znowu chcemy budować... Pomysł wykiełkował nagle, w listopadzie ubiegłego roku i zaczęło się rodzinne snucie marzeń. Nie żeby nam coś nie pasowało w obecnym domku, gdzie w marcu minie 10 lat, ale z powodów nazwijmy to racjonalno - sentymentalnych chcemy wrócić w rodzinne strony. Argumentów jest więcej: lepsze powietrze, piękna własna, duża działka, ...
  2. Domek AKA-JONEK

    Dziś przeżyliśmy pierwszą lawinę...
    Raniutko nagle zrobił się duużżżyyyy hałas, coś jakby bardzo nisko lecący samolot, albo kolumna czołgów mknąca wokół domu :) , a potem poszło - lawina z dachu, brrr. Dość niebezpieczne przy tej pogodzie, bo mokry śnieg pokryła gruba warstwa lodu i to co spadło wyglądało jak potłuczone szkło w ogromnej ilości :-?.
    Zima trzyma.
    Pozdrawiam cieplutko.
    aka
  3. Domek AKA-JONEK

    Święta, święta i po.....
    Pewnie wszyscy mają podobne refleksje - z każdym rokiem zegar przyśpiesza i coraz szybciej i szybciej mknie ku nowemu. Tak też jest ze świętami - oczekiwane mijają niewiadomo kiedy... Trochę żal, jak zwykle :-?.
    Dla nas to pierwsze święta u siebie, i pierwsze od dziewięciu lat na Śląsku, do tej pory w miarę możliwości wyjeżdżaliśmy do rodziców, a teraz siostra z rodziną przyjechała do nas. Rodzice się nie zdecydowali :(.
    ...
  4. Domek AKA-JONEK

    No to może coś uzupełnię :D.
    Zacznę od domowników
    KOT - Zgredek (był pierwszy z nami, a dokładnie wprowadził się 1 sierpnia br.)




    i PIES - Rico (zamieszkał z nami 4grudnia)


    Jakoś chyba poszło :wink:, w takim ...
  5. Domek AKA-JONEK

    Jakoś do fotek nie mogę się zabrać, choć wiem - jestem to winna Tym, którzy tu jeszcze zaglądają, ale wierzcie mi jeszcze jest co robić...
    Ciągle do przodu: stryszek gotowy, w końcu jonek położył panele, bo zdecydowanie tańsze od "gołego leona", w kotłowni podłoga wykafelkowana, jeszcze tylko fugi brakuje, wiatrołap zrobiony (wreszcie!!!) - położyliśmy tam tynk bawełniany i ..... lampy na dole wiszą! Na dodatek od tygodnia odkurzamy nowym centralnym beamem ...
Strona 1 z 51