dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. M08a - historia pewnej budowy

    znalazłem jeszcze jakieś fotki z małej łazienki - część z prysznicem





    projekt łazienki w 100% naszego pomysłu - proponowano nam projekt za 1000 PLN, ale nie podjęliśmy tematu. Samemu zaprojektowałem rozłożenie płytek i dekorów, półek, kabinę prysznicową, odpływ liniowy etc. Po wykonaniu byliśmy naprawdę ...
  2. M08a - historia pewnej budowy

    w międzyczasie, wykorzystując 3 dni wolnego, wyłożyłem sobie ścianę w salonie (na przeciwko ściany z kominkiem) kamieniem



    wyszło nawet nie najgorzej - szybko to się kładło, nie trzeba było zbytnio uważać na dokładność ułożenia każdej płytki
  3. M08a - historia pewnej budowy

    no to dalej ciągniemy temat kominkowy

    cała ściana, na której stoi wkład będzie zabudowana, będzie tam wnęka na TV i dwie wnęki na sprzęt, płyty etc. Na boku komina od strony hallu będą 3 wnęki. Wnęka na tv i wnęki na kominie mają być podświetlone. Na ten moment pracę trwają już trzeci tydzień - jak dla mnie to długo, ale...

    wszystko zaczęło się od obudowy kominka - zrobiona z suporeksu i od środka zaizolowana płytami krzemianowo-wapniowymi. ...
  4. M08a - historia pewnej budowy

    mimo, że do zakończenia budowy jeszcze sporo pozostało to już mogę zrobić to na co tak długo czekałem - wypić dobrą kawę w ciepłym ogrodzie zimowym w czasie kiedy na zewnątrz jest...



    tej zimy trochę nas zasypało



    ale najważniejsze, że udało się przeżyć - był czas, że w domu było 13oC bo PC ...
  5. M08a - historia pewnej budowy

    w styczniu 2010 wstawiliśmy wkład kominkowy - wybierając go kierowałem się tym, aby był niezawodny, ale nie musi być z najwyższej półki, nie musi mieć super sprawności i musiał być w miarę płytki. Wybór był znacznie ograniczony koniecznością doprowadzenia powietrza z zewnątrz.

    W końcu wybraliśmy wkład Byrski Wertikal XL 12 kW - kupiliśmy go po okazyjnej cenie w jednej z toruńskich firm kominkowych; Pracownicy oczywiście zamontowali go, tak abyśmy mogli sobie ...
Strona 1 z 25