dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Moira

  1. dziennik Moiry

    Uzupełniłam we wcześniejszych postach zdjęcia
    A teraz jeszcze raz kominek


    Niestety, chyba coś jest z nim nie tak, bo strasznie się dymi przy otwieraniu drzwiczek.
    Coś mi się zdaje, że ekipa polecana przez Darka B chyba coś tu sknociła.
    Aby to jednak stwierdzić z całą pełnością najpier czeka nas przedłużenie komina - może poprawimy cug i będzie dobrze, jeśli nie to :evil: ...
  2. dziennik Moiry

    Nie mam już o czym pisać. Budowa prawie skończona Zostało parę rzeczy, ale ci co już mieszkają w domu wiedzą, że w domu zawsze jest coś do zrobienia.
    Hymnów pochwalnych na ceść mieszkania w domu nie mam co wam śpiewać, bo i tak wszystkich nas łączy to samo - DOM.
    Ogród też jako tako przygotowany do rekreacji.
    Więc chyba pora na zrobienie pa, pa.
  3. dziennik Moiry

    Rozpisałam się tak na temat minusów nie z racji pesymistycznego nastawienia do zycia, ale co by inni nie mieli szansy popełnić tych samych błędów.
    Dom - własny dom - to zawsze morze radości. Ale przede wszystkim radość z wolności i prywatności.
    Co prawda gdy otworzę okna to słyszę odgłosy dochodzące z sąsiednich działek, ale nikt mi nie tupie nad głową ani nie wali od dołu szczotą w podłogę. Ponadto mogę wyjść o trzeciej nad ranem na tarasik i podziwiać ...
  4. dziennik Moiry

    Ateraz plus - co by nie było, że jestem maruda.
    Wczoraj z racji przymrozków gruntowych odbyło się pierwsze rodzinne rozpalenie ogniska - tj. kominka. Oh jak bosko 8)
  5. dziennik Moiry

    Niestety muszę o kolejnym minusie.
    Elektryka padła - robił ją mój brat cioteczny z kolegami, więc to tylko dowód na to, że z rodziną ....
    Pomijam odciski stópek, pomijam konieczność przygipsowania paru miejsc (kontakty nie chciały wejść), pogodziłam se nawet z nieczynnym gniazdkiem w miejscu gdzie miała stać piękna lampa (taki kontakt atrapa - a nikt nie wie dlaczego). Ale wczoraj poniosło mnie - przyjechał specjalista od telewizji, bo mój mąż pomimo wysiłków ...
Strona 1 z 25