dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. dziennik Moiry

    Cena tych białych płytek jeszcze niższa niż pamiętałam - 14,95 zł. :lol:
    Kupiliśmy, a co tam najwyżej glazurnik będzie marudził. Na wszelki wypadek sprawdziłam czy trzymają wymiar i ich twardość. Może powinien to zrobić mąż, ja mam takie słabiutkie łapki, że czasami nawet słoika nie odkręcę. W każdym razie mój test wypadł pomyślnie.
    Przed chwilą dzwonił mąż, że okna dowieźli i że są śliczne. Już nie moge się doczekać, aż je zobaczę. Siedzę ...
  2. dziennik Moiry

    No i nasz mały problem rozwiązany. Nadproża poprawione. UFf. A już się bałam, że przez te głupie nadroża posypie się nam harmonogram budowy. Na szczęście poszło lepiej niż myślałam. Wprawdzie jakość wykończenia tych nadroży :-? , ale mąż mnie pociesza, że przecież to i tak będzie zatynkowane. Za to naprawdę okna balkonowe będą super. Zwłaszcza okno tarasowe zyskało bardzo wiele na urodzie tą zwiększoną wysokością. :lol:
    W sobotę wybraliśmy się na zakupy ...
  3. dziennik Moiry

    Wczoraj wróciliśmy do domu i co widzimy. Sąsiedzi z naprzeciwka zaczeli w sobotę kopać doły, w poniedziałek wylali ławy, we wtorek postawili fundamenty, a wczoraj ściany parteru.
    Tak szybkiej budowy jeszcze nie widziałam.
  4. dziennik Moiry

    To nie miejsce i nie czas na takie uwagi - patrz komentarze do dziennika Moiry.
  5. dziennik Moiry

    Oj przypomniało mi się.
    W sobotę ekipa oprócz podniesienia nadproży musiała jeszcze podciąć wszystkie otwory okienne na parterze i zerwali deski z okien. Deski stały w oknach przez trzy lata i zdążyłam już zapomnieć jak wyglądają widoki z moich okien.
    I w sobotę cud. Stoję sobie w wykuszu a oni odwalają te dechy i dech mi zaparło.
    Zaczynam drżeć i krzyczę : TU NIE MA ŚCIAŃ.
    Byłam przerażona tą ilością światła i widoków jakie rozporcierają ...
Strona 12 z 25