dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. dziennik Moiry

    cdn. plusy/minusy
    Plus - DUŻY plus - to łazienka - duża przestronna i z podwójna umywalką. Starszył nas kolega, że umywalki blatowe są bardzo niewygodne - bo to daleko i głowy umyć nie można - ano nie można, ale głowę mogę umyć w wannie. Za to wygodny blat to podstawa - mieści się cały asortyment kobieco-drogeryjny i wszystko w zasięgu ręki. :lol:
    Jak jestem sama mogę wybrać umywalkę, jak jest nas więcej plujemy każdy do swojej (oczywiście przy myciu ząbków). ...
  2. dziennik Moiry

    krótkie podsumowanie po trzech tygodniach mieszkania:
    Najpierw minusy -
    1) Hydraulika - w dolnej łazience prawie wszystko jest nie tak - zamienione rurki z wodą, tam gdzie powinna być ciepła i na odwót - A PRZECIEŻ RURKI SZŁY W KOLOROWYCH PESZELACH :evil: - daltoniści !Oczywiście o tym że są zamienione doszłam po tygodniu płakania, że coś jest nie tak z piecem bo tak długo się leje woda a tu nie ma ciągle ciepłej. Następną sprawą jest prysznic - nie dość ...
  3. dziennik Moiry

    Dziś opowiem o kontaktach.
    Już rok temu kupiłam parę kontaktów do pokoju córki (palnowałam kupować co miesiąć parę sztuk, aby finansowo na koniec budowy nie zbankrutować). Kupiłam je w OBI - takie jakie mi się podobały z tak zwanej niższej półki cenowej.
    I kontakty czekały.
    W końcu tuż przed przybyciem elektryków na początku sierpnia mąż kupił już do całego domu kontakty Berkera.
    Jak zobaczyłam na fakturze cenę kontaktu - to mało nie zedlałam ...
  4. dziennik Moiry

    Cały czas błogostan :lol:
    Nawet najmłodszy, który pomimo 9 miesięcy mieszkania w małym domku - sporo protestował na nowe warunki już się super zaklimatyzował
  5. dziennik Moiry

    BOSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :lol: :lol: :lol:
    mieszkam. Nawet nie ptrafię ująć w słowa tej radości jaką czuję przestępując próg nowego domu, jaką czyję gdy licytuję się z mężem kto gdzie się myje, jaką czuję gdy robię śniadanie bez obijania się o męża, itp.. jest wiele powodów do radości.
    Jednak chyba główny to radość z zakończenia budowy. Od wczoraj zaczeliśmy żyć jak normalna rodzina. Wstajemy rano i pytanie co dziś robimy - i tutaj ...
Strona 2 z 25