dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. dziennik Moiry

    Nic mi się nie chce, nawet przeglądać forum - a to już oznaka poważnej chandry. Gdyby nie Ivonesca to nawet bym nie skrobneła, ale jej komentarz mnie jakoś tak zmobilizował.
    Więc donoszę:
    Trawa rośnie - zieloniutko - tylko nie wiem czy bardziej od trawy czy od ognichy - która rośnie w równej proporcji co trawa. Dziś mąż ma kupić jakiś środek na to ładne acz chwastne zielsko.
    Szukamy kontaktów - to znaczy mąż szuka - mi się już nie chce. Niech sam wybiera, ...
  2. dziennik Moiry

    Siedzę w pracy i próbuję zrobić porządek w rachunkach i zapiskach z budowy za okres kiedy byłam na macierzyńskim.
    Popuściłam lejce i teraz nie mogę się odnaleźć.
    Sumuję, sumuję i strasznie dużo tego wychodzi, a jeszcze kupę rzeczy kupowaliśmy bez faktur - bo ulga już pa, pa w siną dal odeszła.
  3. dziennik Moiry

    A propo budowy, ktoś wysłuchał moich błagań i nagle cud :)
    Mama po raz kolejny podratuje nasz budżet budowlany - będą kontakty :lol:
  4. dziennik Moiry

  5. dziennik Moiry

    Melduję zakończenie akcji pt. ogród.
    Wczoraj widziałam narastającą nienawiść pomieszaną z rezygnacją w oczach pomagającego nam sąsiada (aczkolwiek nie charytatywnie, stąd ta nienawiść w oczach, a nie w sercu). Ten sam wzrok widziałam od kilku dni u męża, ale u niego mnie to jakoś nie przerażało :lol: już się zdążyłam przyzwyczaić przez te kilka lat małżeństwa.
    Wzrok sąsiada jednak to nie to samo, obudził we mnie wyrzuty sumienia. Na moje nieśmiałe ...
Strona 5 z 25