dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Spirea
    z tymi pobudowlanymi brudami pewnie sobie poradzimy. Bardziej mnie martwi codzienne czyszczenie. Myślałam, że damy radę, a teraz mam wątpliwości. Wykończeniowiec mówił nam o jakichś impregnatach, więc może coś sobie zastosujemy, żeby ułatwić życie. Trzeba ponieść konsekwencje, że nie wzięlismy szarych.
  2. Avatar R&K
    to fakt - ja pocieszam sie tym ze sa preparaty w spryskiwaczu do usuwania wszelkich zabrudzen budowlanych np klejów czy zaprawy - finalnie bedzie trzeba zainwestowac w takie srodki i wyczyscic pol domu
  3. Avatar Spirea
    Dzięki wszystkim Rasia, sama masz cudne schody, więc "szczeka do góry"
    Klub_AA, o to właśnie chodziło
  4. Avatar Spirea
    R&K, są ciemne i matowe. Przed domem mamy jeszcze piasek i strasznie ciężko utrzymać te kafle w czystości. Na ciemnych po prostu wszystko widać.
  5. Avatar Klub_AA
    balustrada mocno industrialna - odwaznie
  6. Avatar rewo66
    Witam
    schody są bombastic
  7. Avatar rasia
    Ja potrzebuję... ale do mnie z pewnością nie dojedzie.
    Ale, ale co ja to miałam... że po południu zajrzałam do Ciebie i do tej pory szczęki szukam! Ależ rewelacyjne te schody z barierkami!!! Piękne wykonanie, rewelacyjnie dobrane kolory... jestem Twoimi schodami po prostu oczarowana!!!
  8. Avatar R&K
    hmm? czemu ?
    ja też mam w salon z kuchnią wypłytkowany ....
  9. Avatar jossi
    Niezły pomysł na schody, chyba bym na takie w życiu nie wpadła w myśleniu zawsze schody=drewniane. Super wyszły! Gratuluje pomysłu i odwagi!
  10. Avatar Spirea
    płytki w salonie to nie był chyba dobry pomysł... zajedziemy się chyba z czyszczeniem..
  11. Avatar R&K
    bardzo ładnie !! a płytki w salonie - jakieś dziwnie znajome
    Updated 22-06-2012 at 14:36 by R&K
  12. Avatar Spirea
    Dzięki
    Stopnie i spocznik będą z jesionu w lakierze bezbarwnym.
  13. Avatar lucka6
    Spirea, świetnie wyglądają schody
    A czym będziecie wykańczać stopnie?
  14. Avatar Katti
    Spireo! Schody bomba!
  15. Avatar kozien
    wyglądają ciekawie
  16. Avatar lucka6
    Wow, naprawdę MASZ juz schody
    wyglądają super, też nie mogę się doczekać naszych, a tu finalnie jeszcze z pół roku
  17. Avatar Spirea
    Dzięki wszystkim za miłe słowa Liteona, w górnej łazience mamy brodzik, ma coś ok. 3cm i leży na podłodze (fotki są gdzieś wcześniej z okolic stycznia). Wygląda bardzo ładnie i jestem zadowolona z obu rozwiazań.
    Viga, nie wiem jak mozaika była klejona. Fuga jest epoksydowa i można ponoć ją użyć zamiast kleju. Kupiłam ją jednak, jak już były położone plastry. Pan naprawdę się przyłożył, bo położenie tej epoksydowej jest jakoś bardziej skomplikowane, a tu jeszcze były dość wąskie te fugi. No i opłaciło się szukanie idealnie czerwonej fugi. Przy pierwszej kupionej, która okazała się być malinowan, takiego efektu nie udałoby się uzyskać.
    Gap jest świetny - nie tylko ładny, ale i tani

    Co do cegiełek, to powiedzieliśmy, aby dołożył tyle, ile zostało kafli. Okazało się, że kupiłam ze sporym zapasem i poszły prawie do końca. Zostało ok. 15-20cm od sufitu. Wydaje mi się, że teraz jest lepiej. Łazienka jest tak mała, że ciężko mi było zrobić zdjęcie. Zresztą dzisiaj mam święto schodów, więc łazienka zeszła na dalszy plan

    Kosz ma taki charakter i dlatego go wzięłam. Biorąc pod uwagę nasze urządzania, będzie pasować prawie do każdego pomieszczenia Czy do łazienki - zobaczymy jak przyjdzie .
  18. Avatar Viga
    Widzę, że tradycyjny podział - u góry zamrażalnik, na dole chłodziarka?
    Ja do zamawiania kuchni mam jeszcze daleko, ale zastanawiam się, czy dać lodówkę wolnostojącą, czy zabudowaną.
  19. Avatar Viga
    Świetna wanna! Niestety mój glazurnik się nie popisał z mozaiką (szkoda gadać) i dlatego jestem ciekawa, jak Twój ją kleił?
    Też mam "gapa" - podoba mi się ta seria.

    A cegiełki też bym nie kładła do samej góry, bo mogłyby przytłoczyć. Tak jak jest mnie osobiście podoba się.

    Ten czerwony kosz wprowadziłby chyba trochę industrialnego stylu. Nie wiem, czy zależałoby Ci na takim efekcie?
  20. Avatar agalind
    Trzymam kciuki żeby wreszcie sie udało
Strona 11 z 45