dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowania i nie tylko

  1. podłogi cd.

    W weekend przyjechał szwagier kłaść dalej z A. podłogi. Przywiózł całą plejadę narzędzi, które znacznie usprawniły pracę. Chłopaki niesamowicie przykładały się do pracy, żeby wszystkie łączenia wychodziły w jednej linii, co drugi rząd. Wbrew pozorom sypialnia z garderobą trochę czasu zajęła i kładłi podłogę cały dzień.
    Efekt jest dla nas powalający Niestety przy takiej jednolitej płaszczyźnie nie łapałam porządnie ostrości.

    ...
  2. finisz?

    to już chyba naprawdę ostatnia prosta
    Dzisiaj pojechaliśmy poszukać blatów. Jeśli ktoś chce duży blat, który nie wygląda jak marmur, drewno lub płyta nagrobkowa, to ma problem. Nawet spory wybór był w Juan, ale jak już coś było ładnego, to tylko występuje w wersji 3m, a ja nie chcę łączeń na blacie. Obejrzeliśmy potem Pfleiderera. Tu w zasadzie w grę wchodził tylko czarny z powłoką antybakteryjną i imitacja aluminium. Uznaliśmy, że najlepiej będzie pasować ...
  3. kuchnia cz.1

    ekipie montażowej wypadło dzisiaj okienko i nastąpiła nieoczekiwana zmiana planów
    Wczoraj błyskawicznie zamówiłam zmywarkę, pojechałam po brakujące elementy do Ikei i dzisiaj stawiłam się na posterunku o 8 rano.

    Panowie zabrali się do roboty bardzo fachowo. Po godzinie wyłączono prąd, ale na szczęście tylko na chwilę. Po jakimś czasie widać już było zarys podokiennej zabudowy z pięknie wyciętymi miejscami na rury i kable.

    ...

    Updated 05-07-2012 at 16:16 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. wizytacja rodzinna

    Dzisiaj gościliśmy rodzinę, która przyjechała w odwiedziny, aby w końcu wejść na górę. Ogólnie odbiór pozytywny. Wypróbowaliśmy też stół na kółkach i okazał się być wystarczający do ugoszczenia wszystkich. Namówili nas też, aby na górę wziąć jednak drzwi grafitowe. Chyba mają rację, bo będzie za biało. Na dole będą jednak białe. Do wiatrołapu muszę wziąć takie, które będą zlicowane ze ścianą, ale otwierane do wewnątrz. Zostawienie tam wnęki wyglądałoby ...
  5. wykończeniówka

    pożegnał nas też wykończeniowiec - jesteśmy z Niego zadowoleni i polecam. Wszystko ładnie zrobione, wysprzątane Zostało parę drobiazgów na później, bo brakowało jakichś elementów.

    Ściana w tapecie u Małej. Już wczoraj chciała zabierać się do rysowania




    Położone są już wszędzie kafle, co widać było na zdjęciach schodów.
    Prawie skończona dolna łazienka ...
Strona 11 z 64