dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. dookoła domu - prawie koniec :)

    Jest bardzo fajnie Aż się chce zacząć sadzić rośliny. Byleby tylko płyty betonowe ujednoliciły się... Ścieżka gospodarcza, tu gdzie jest szerzej będzie podejście do kompostownika. Zbliżenie placyku. Elfir miała rewelacyjny pomysł. Cieszę się, że trafiłam na te płyty. Widok od strony tarasu. Ścieżka po prawej "oficjalna" ...

    Updated 05-08-2013 at 21:32 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. prace "okołodomowe", czyli ogrodzenie i architektura ogrodu

    Ruszyliśmy z ogrodem. Najpierw w końcu czerwca A. spryskał całą działkę roundupem. Pod koniec lipca skosił wszystkie chwasty. Nie mieliśmy innego sprzętu, więc kosił podkaszarką i nożycami. Wydawało się niemożliwe, ale finalnie okazało się, że narzędzia były adekwatne do nierówności terenu i roślin. W tzw. międzyczasie był montowany opisany już wcześniej taras. Od tygodnia pracuje ekipa "okołodomowa". Mamy obsadzone wszystkie słupki do ogrodzenia, siatkę ...

    Updated 02-08-2013 at 12:15 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. przewodnik po przyszłym ogrodzie

    Jakiś czas temu wkleiłam rzut ogrodu, ale nie był czytelny. Pliki są duże, w pdf-ie i nie wiem, jak je wrzucić. W związku z pytaniami o szczegóły, wklejam więc jeszcze raz rzut (ogólny zarys widać), a poniżej opis. Nie znamy się kompletnie na roślinach, gleba nie jest łatwa, więc postanowiliśmy zlecić projekt profesjonaliście. Ogród projektowała więc nam forumowa Elfir. Uznaliśmy, że wiedza, jaką posiada (którą dzieli ...

    Updated 20-07-2013 at 12:08 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. taras skończony

    Wyszło pięknie Ekipa spisała się na medal., tak więc mogę spokojnie polecić. Trzeba może jeszcze poczekać na deszcz, aby w praktyce sprawdzić spadki. Z kolorem trafiliśmy idealnie.
  5. taras cz.2.

    pojawiły się pierwsze poziome płaszczyzny Wygląda super Nie wiem czemu, ale na fotkach wychodzą prążki. W rzeczywistości tego nie widać.

    Updated 15-07-2013 at 18:31 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 64