dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar kozien
    jasne listwy pod kolor raczej podłogi.
  2. Avatar ganiutek
    Fajny ten "balkonik" widoczny na 4. zdjęciu .
  3. Avatar ganiutek
    W jakim kolorze zrobiliście listwy przypodłogowe? My się właśnie zastanawiamy - czy robić pod kolor schodów, drzwi wewnętrznych, podłogi... czy jeszcze czegoś innego.
  4. Avatar ganiutek
    Piękne drzwi, fajnie współgrają ze schodami
  5. Avatar alusia1974
    Dzieki za wiadomoscPozdrawiam
  6. Avatar alusia1974
    Prezentuje sie bardzo ladnie,to fakt.Czy mozesz mi zdradzic jaka macie dachowke i z jakiej firmy?Moze gdzies pisalas,ale nie czytalam twoich wczesniejszych wpisow,wybacz...My wlasnie probujemy sie na cos zdecydowac,a akurat chcemy podobna kolorystyke
  7. Avatar rutki
    Domek pięknie się prezentuje!!
  8. Avatar eliop
    U mnie już się też zbliża i niestety im bliżej tym bardziej ten czas się ciągnie...

    www.salsadom.pl
  9. Avatar koka1
    I tu się mylisz, teraz najlepszy czas na przesadzanie

    Co do reszty, polemizować nie będę.
  10. Avatar piotrp1
    Kobieto nie przesadzaj. Ja poetą nie jestem, a proste słowa szybciej oddają sytuację.
    PS: o moje zlecenia się nie martw, a jak ich nie będzie to będę pił piwo i grilował kiełbachę.
  11. Avatar koka1
    Cytat Napisał piotrp1
    a po co te rurki lecą po podłodze ? pewnie żeby ktoś się na ryj przewrócił ?
    No teraz, to już pojechałeś po bandzie, że nawet kultury osobistej zabrakło...
    To ja się zapytam: CO KOMU DO DOMU, JAK CHAŁUPA NIE JEGO ??
    Inwestor, jak sobie będzie chciał, to nawet może sobie te rurki na kryształowym żyrandolu w salonie podwiesić, i tyle.
    Za dobrze by było, jakby każdy wsadzał nos tylko w swoje sprawy, no nie Panie Specjalisto - Elektryku?
    ps. czyżby z braku zleceń elektrycznych nowa branża hydrauliczna
  12. Avatar lucija
    Ładna, prosta i na pewno będzie funkcjonalna, szyba na ścianie i to jeszcze w kontrastowym kolorze świetny pomysł
  13. Avatar kozien
    wyjście wody mam tak wypuszczone 50 cm od zbiornika i nikt się nie przewróci bo tam nie ma czego szukać, miejsce na poddaszu (wnęka) specjalnie do tego celu wydzielone, a rurki będą w odpowiedni sposób zabezpieczone, ryja można rozbić i bez rurek
  14. Avatar piotrp1
    a po co te rurki lecą po podłodze ? pewnie żeby ktoś się na ryj przewrócił ?
  15. Avatar kozien
    dzięki, fajnie że się podobają
  16. Avatar motylek0503
    bardzo stylowe dodają uroku
  17. Avatar Mona7
    Bardzo fajne. Gratuluję!
  18. Avatar tomek 32
    Kuchni pozazdrościć
  19. Avatar kozien
    no jasne, obecne moje mieszkanie jest tylko o 5m2 większe od tego garażu
  20. Avatar Mona7
    Hihihi w ostateczności tu też możecie tymczasowo zamieszkać
Strona 1 z 2