dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Wyczytałam u Ani Wiśniewskiej, że mają wierzbę pokręconą, która nazywa się mandżurska... to może ta moja też jest mandżurska?
    Wyczytałam też w mądrej gazetce na temat trawników, że trawnik wcale nie wymaga żyznej gleby, wręcz zaleca się 70% udział piasku... i tego będę się trzymać, bardzo mi się ta wersja podoba, bo u nas jest właśnie coś takiego :lol: a jakoś niespecjalnie mi się chce kombinować z dowożeniem ziemi :oops:

    Ponadto moja wizja ...
  2. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    No i gdzie ta wiosna :roll: zimno u nas przeraźliwie, że ciężko za coś się zabrać w ogrodzie bo ręce zaraz zamarzają :roll: a jest co robić, o jest :o
    Nasz "ogródek", to jedno wielkie pobojowisko :oops: Michał stanowczo odmówił pozbywania się resztek materiałów budowlanych i drewna dopóki nie będzie stuprocentowej pewności, że już nic się nie przyda... czyli jeszcze ze 3 lata pewnie :roll: trzeba będzie to wszystko upchnąć gdzieś w jednym rogu. ...
  3. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Aaaale nam dzisiaj wiosna zawitała :lol: aż wyskoczyłam z pracy na spacer i wracać mi się nie chciało :oops:
    I przez to słoneczko aż mnie łapki zaczęły świerzbić, żeby już coś pogrzebać w ogródku :) Mam nadzieję, że mi nie przejdzie aż stopnieje śnieg :wink: bo tak naprawdę to zacięcia ogrodniczego nigdy nie miałam :roll:
    Na razie kupiłam sobie troszkę nasionek kwiatków jednorocznych, zasieję w domu w kubeczkach i potem wysadzę w ogródku :lol: ...
  4. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Hurraaaa!!! Nareszcie mamy zabudowę w garderobie! Kupiliśmy wczoraj w Ikei zestaw stelaży i koszy, a właściwie to kupiła nam mama z okazji zbliżającej się 5 rocznicy ślubu :lol:
    Już od dłuższego czasu myśleliśmy o tym, ale ciągle albo się nie chciało, albo było coś ważniejszego :oops: A w końcu mama postawiła twardo sprawę: życzy sobie wyposażyć nam w prezencie garderobę, więc mamy wybrać co chcemy :P no to wybraliśmy :lol: na razie część, żeby ...
  5. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Hmmm, no i do nas też w końcu zawitała zima... tak, że chyba musimy w końcu dzisiaj kupić łopatę do odśnieżania :wink: Poważnie - do tej pory nie była nam potrzebna - śniegu było tak w sam raz, żeby ładnie wyglądało, ale żeby dało się przejść i przejechać :lol: no, ale ciągle pada...

    A ja chyba w końcu zabiorę się za stopniowe upiększanie domku... poczytałam sobie po przerwie dziennik Ani Wiśniewskiej i zaczynam wpadać w kompleksy :wink: ale tak mi ...
Strona 1 z 10