dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kingaa

  1. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    A ja nadal po Nowym Roku nie mogę odzyskać sił :roll: czy raczej chęci, żeby cokolwiek robić... tak więc nic się nie zmienia i nie ma za bardzo o czym pisać :wink:

    Przez ostatni miesiąc przeżyliśmy "chrzest bojowy" jeśli chodzi o dojazdy... Pewnej pani nie spodobało się, że się zatrzymałam na światłach i chciała trochę mnie i tych przede mną popędzić :-? W związku z czym do jutra jeszcze jesteśmy skazani na autobus :roll: i naprawdę doceniam ...
  2. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Micha?a

    W niedzielę pojechaliśmy do Pruszcza na giełdę pooglądać mebelki :) i już właściwie prawie wszystko wiemy, teraz tylko potrzebne pieniążki :roll: chociaż i tak rozeznanie wypadło pozytywnie, bo ceny producentów duuuużo niższe niż w sklepach :)
    Dobrze że chociaż mebelki w sypialni mamy - kilkuletnie, ale nadal nam się baaardzo podobają :D W jadalni będzie rozkładany sosnowy stół, prosty, bez żadnych zaokrągleń i innych "bajerów". A w salonie nie będzie ...
  3. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Ojojojojoj :oops: :oops: :oops: aż spadłam na drugą stronę...
    W dodatku właśnie spojrzałam - poprzedni post był z 17 grudnia, i nie pochwaliłam się, że od 11 grudnia już mieszkamy!!!
    Wprawdzie wprowadziliśmy się jak tylko skończyliśmy jeden pokój - żeby nie tracić czasu na dojazdy. Aż do Nowego Roku zasuwaliśmy dzień w dzień i po nocach, w rezultacie mamy pomalowany cały domek oprócz klatki schodowej i pokoju dziecinnego - jak dziecka nie ma to na razie ...
  4. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Znowu się obijam z pisaniem :oops: ale tak właściwie to wiele się nie zmienia...
    Kominkarze w końcu zrobili półkę - wprawdzie znowu przywieźli źle wymierzoną, ale tym razem za dużą :o więc docięli na miejscu...

    A ja od jakiegoś czasu nic tylko maluję i maluję i maluję i maluję... i tak mi się wydaje, że od zawsze nic tylko malowałam, że jak skończę cały dom to chyba zacznę od nowa :wink: Nie zdawałam sobie sprawy ile to czasu zajmuje :roll: ...
  5. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Ale wczoraj mieliśmy niespodziankę! Przyjeżdżamy,a tu przed sąsiadującym z nami pensjonatem ogromna choinka cała w kolorowych światełkach :lol: I pięknie ją widać z naszych okien :)

    A dzisiaj wieczorem po raz kolejny ma się pojawić pan kominkarz :-? W sobotę przyjechał z nową półką - jak się okazało znowu źle wymierzoną :evil: #$#@%#@%... myślałam, że mnie coś trafi! No ja rozumiem, żeby to był jakiś skomplikowany kształt... ale zwykły trapez???
Strona 2 z 10